logo

reklam

ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA GELDİ…

HDP Samsun İl Eş Başkanı Cevdet Bakın seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, “AK Parti ve MHP’nin adayı kazanacağına Necattin Demirtaş gayret edip o kazansın” dedi.

Bu açıklamanın Samsun’da haber sitelerinde ve sosyal medya da yayınlanmasının ardından İyi Parti İlkadım İlçe Başkanlığı da bir açıklama yaptı.

İlkadım İlçe Başkanı Av. Burcu Işıtan Satar ‘BAK HELE’ başlıklı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

BAK HELE!!!

Yerel seçimler için HDP’nin aday çıkarmayacağına işaret eden HDP Samsun İl Eş Başkanı Cevdet Bakın, Samsun Haber Ajansında yer alan habere göre “HDP Samsun İl yönetimi olarak yerel seçimlerde bizim adayımız yok. Bizim ilkelerimizi kabul eden herkesi destekleriz. Biz sadece Samsun’da parti olarak belediye meclislerine adaylarımızı çıkaracağız. Bence AK Parti ve MHP’nin adayı kazanacağına Necattin Demirtaş gayret edip o kazansın. Bizim buna bir itirazımız olmaz” diye konuşmuş.

Bakın hele.

İyi Parti Kurulduğundan beri açık ve net HDP nin yürüttüğü siyasete karşı iken , siyasi tüm hesapları bırakıp Iğdır’da AKP ve MHP ittifak sözleşmesine uymayıp iki aday çıkartmasına rağmen HDP seçimi kazanmasın diye İYİ parti aday göstermez iken çıkıp böyle bir açıklama yapması için akıllarını peynir ekmekle yemeleri lazım ya da peynir ekmek parasına bir sabotaj.

Bayram değil seyran değil , bugüne kadar hiçbir yerde kendisi dışındaki partilere destek açıklaması yapmayan HDP ‘nin , Samsun gibi bir yerde böyle bir açıklamayı olmayacak zamanda yapmış olmasını akılla izah etmek mümkün değildir

. Ama gerek Erhan Usta hamlesi gerekse HDP çıkışı Samsun da korkunun dağları sardığını , Beka sorunu diyenlerin mevcut yapının bozulmaması için kolkola girerek gizli senaryolarını hayata geçirmeye çalıştığına , aslında sorunun Beka değil zeka olduğuna tanık oluyoruz…

Her kim hangi senaryoyu yaparsa yapsın , ülkenin geldiği durumu salt parti , siyasi düşünce ya da küçük çıkarlar diye bakmayan duyarlı her vatandaşımız görmekte ve tercihlerini ona göre değiştirmektedir.

Bu çamur atma ya da oy bölme çabaları

31 Mart günü gerekli cevabı alacaktır.

Kimse kuşku duymasın , Aklı fikri kötülük olanlara rağmen ; İYİ DÜŞÜNÜYORUZ VE ARTIK İYİ YAŞAYACAĞIZ…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.