istanbul escort bayan

logo

reklam
22 Mart 2014

SEMİZ SİYASİLERE SESLENDİ

1903582_10202982894788307_1125656744_nCanik İnşaat Müteahitleri Derneği Başkanı Cemal Semiz, Mahalli idare seçimleri öncesinde Başkan Adaylarına seslenerek, “İlçeye hizmet etmekse en güzel hizmetlerden birisi Canik’e Noter kazandırmak olacaktır” dedi.

İLÇE HALKININ TEPKİSİ SÜRÜYOR

Yaklaşık 1,5 yıldır ilçeye Noter getirebilmek için mücadele eden ve 6. Noter’in Noterler Birliği tarafından Canik yerine İlkadım İstiklal Caddesi üzerine kaydırılmasına tepki gösteren Canik İnşaat Müteahitleri Derneği Başkanı Cemal Semiz, “Daha önce Canik’e kurulacağı açıklanan 6. Noter’in birlik tarafından İlkadım, İstiklal Caddesi üzerine kaydırıldı. Canik’te faaliyet gösteren esnaflar, İş Adamları ve bizler 100 bin nüfuslu Canik İlçeye Noter’in geriye iade edilmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.

SEMİZ SİYASİLERE SESLENDİ

İlçeye en güzel hizmetlerden birisinin de Canik’e bir Noter kazandırmak olduğunu dile getirerek siyasiler ve Başkan Adaylarına seslenen Semiz, “Canik’te faaliyet gösteren İnşaat Müteahitleri olarak uzun zamandır bunun mücadelesini veriyoruz. İlçeye hizmet etmekse en güzel hizmetlerden birisi Canik’e Noter kazandırmak olacaktır. 100 bin nüfuslu ve farklı dallarda ilçeye hizmet veren esnafa ve halka en güzel hizmetlerden birisinin de Noter olacağını düşünüyorum. Mahalli seçimler öncesinde de tüm adaylarımıza sesleniyorum. İlçenin en büyük eksiklerinden birisi Noter’dir” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.