istanbul escort bayan

logo

reklam
26 Mart 2014

ONLAR BENİM AİLEM

cam19 Mayıs Üniversitesi öğrencileri, akademisyenleri ve personeli, MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş tarafından organize edilen etkinlikte buluştu.

ONLAR BENİM AİLEM
MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, üniversite öğrencilerine, personeline ve akademisyenlere kendi elleriyle çorba dağıttı, peşine lokma tatlısı ikram etti. Belediye Başkan adaylığı öncesinde 19 Mayıs Üniversitesi’nde profesör olarak görev yapan Çamaş ”Bizim OMÜ’ye ve OMÜ’de omuz omuza çalıştığımız hocalarımıza, personele ve öğrencilerimize vefa borcumuz var. Bugün Atakum’da Necdet Çamaş seçim alacaksa ve bu konuda en iddialı konuma geldiyse bunun arka planında ve temelinde kesinlikle OMÜ vardır. Onlar benim her zaman ailem gibi oldular.” dedi.

BOYNUMUZUN BORCU
Çamaş sözlerine şöyle devam etti ” Bugün burada temsili bir program yapıyoruz. OMÜ’ye ve Atakum’un tamamına yönelik çok sayıda açıkladığımız projemiz var. Allah nasip ederse bunların tamamını ve daha fazlasını 31 Marttan itibaren hızla hayata geçireceğiz. Bugün yaptığımız program da bu konudaki ciddiyetimizi göstermek açısından sembolik bir anlam ifade etmektedir. OMÜ ailesi olarak sizlerde böyle ciddi bir katılımla bizi onurlandırarak güç verdiniz, destek verdiniz, moral verdiniz. Bu desteğin karşlığını vermek boynumuzun borcu olsun.” dedi.

ÇAMAŞ’A TAM DESTEK
Program’da söz alarak görüşlerini açıklayan akademisyenler ”Atakum’un artık yeni bir anlayışla yönetilmesi gerekiyor. Bu anlayışın hem yeteneği, hem çalışkanlığı, hem de dürüstlüğüyle Prof. Dr. Necdet Çamaş’ın kişiliğinde temayüz ettiğini görüyoruz. Atakum halkının kültür seviyesi itibariyle bu gerçeği algıladığını açıkça görüyoruz” dediler. Öğrencilerde hocalarına sahip çıkarak,” Seçimin Necdet Çamaş’ın galibiyetiyle bitmesini tüm OMÜ’lüler olarak biz öğrencilerde temenni ediyoruz. Bizim derdimizi ve sorunlarımızı en iyi ve en doğru hocamız anlar” diye konuştular.

PROJELERİNİ ANLATTI
Öğrencilerinin ve meslektaşlarının kendisine verdiği destekten son derece mutlu olan Çamaş sözlerini şöyle tamamladı:”Bizim belediyeciliğimizde öğrencilerimiz ücretsiz internete sahip olacak. Kendi işini kendin gör merkezlerinde çamaşırlarını ücretsiz olarak yıkayıp, ütüleyebilecekler. Mobil çorba ve yemek servisleriyle öğrencilerimizi ağırlayacağız. Öğrenci staj ve part-time çalışma merkezleriyle öğrencilerimizi hem hayata hazırlayacak hem de ekonomik olarak destekleyeceğiz. Ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmalara tam katkı verecek, öğrenci sorunları çözüm ve iletişim merkezleri de faaliyete geçecek”

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.