istanbul escort bayan

logo

reklam
25 Mart 2014

”EŞİT HİZMET VERECEĞİZ”

rrSeçimlerin son haftasında açık hava toplantılarında Atakumlulara hitap eden MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, ”Bu seçimler Atakum’da yeni bir başlangıcın ve güzel günlerin habercisi olacaktır. Desteklerinizi ve hayır dualarınızı bizlerden esirgemeyin” dedi.

”ALLAYIP PULLUYORSUN”
Atakum’un Taflan Beldesi’nde kalabalık bir topluluğa hitap eden MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş Metin Burma’ya çağrıda bulunarak;”Sayın Burma, Atakumlu hemşehrilerim sana 15 yıl boyunca ”Bu kenti iyi yönet, sorunlarımızı çöz” diye yetki verdi. Sen ne yaptın? Güzelim kentimizi adeta köye çevirdin. Rutin olarak yapılan belediye hizmetlerini seçim dönemlerinde allayıp pullayıp vatandaşlarımızın önüne hizmet diye koydun. Sen halkımızın zekasıyla alay mı ediyorsun? Yoksa bizleri küçük görüp kendini çok mu akıllı mı zannediyorsun?” diye konuştu.

ŞİMDİ Mİ HATIRLADIN?
”Atakum’da 5 yıl boyunca uğramadığın halkımızı şimdi hatırlamanın sana bir faydası olmayacak”diyen Çamaş sözlerine şöyle devam etti:” Karadeniz’in yıldızı olmaya aday bir ilçemiz kötü yönettin. Türkiye’nin turizmde birçok ilçesi sınıf atlarken, bizler bu yönetimin beceriksizliği ve basiretsizliği yüzünden bırakın sınıf atlamayı, her dersten bütünlemeye kaldık. Çöpünden, ulaşımına, istihdam yaratılmasından, sellerde yaşanan facialara kadar hangi güzel hizmetleri yaptın da biz göremedik. Atakumlular bunları görüyor ve biliyor. Şunu bilmelisin ki, 30 Marttan sonra bu yanlış zihniyete halkımız son verecek”

”EŞİT HİZMET VERECEĞİZ”
Göreve geldikleri günden itibaren mesai nedir bilmeksizin gece gündüz çok çalışarak Atakum’un kaybolan yıllarını geri getireceklerini söyleyen Çamaş,”137 projemiz ve güçlü ekibimizle Atakum’da yeni bir dönem başlatmak istiyoruz. Bizim bilgimiz, birikimimiz ve geçmişte yaptıklarımız geleceğimize ışık tutmaktadır. Halkımıza önce dürüst olacak ve bu kenti birlikte yöneteceğiz. Atakum’da artık ”Ben” değil, ”Biz” olacağız. Tüm beldelerimiz eşit şekilde belediye hizmetlerinden payını alacak. Halkımızın içi rahat olsun. Atakum’u Karadeniz’in yıldızı yapmak Allah’ın izniyle bize nasip olacak” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.