istanbul escort bayan

logo

reklam
01 Nisan 2014

Çarşamba’da Kütüphane Haftası Kutlandı

auto-carsamba-da-kutuphane-haftasi-kutlandi-5856146_400Çarşamba İlçe Halk Kütüphanesi’nde Kütüphane Haftası düzenlenen programla kutlandı.

Programa katılan  Kaymakam Caner Yıldız, kütüphaneyi gezdikten sonra ilçe genelinde kütüphane üzerinden en çok kitap okuyanlardan ilk üç kişiye ödül verdi.

Kaymakam Yıldız, yıl boyunca okuduğu 98 kitapla ilçe kütüphanesi üzerinden en çok kitap okuyan ilkokul 4. sınıf öğrencisi Merve Yiğit’i tebrik etti.

Kütüphane ilgili yeni düzenleme yapacaklarını söyleyen Yıldız, şunları kaydetti:

“Çarşamba ilçemizde kütüphanemizin yeri çok iyi değil ama bu yıl bu alanda bir düzenleme yapacağız. Çarşamba yine en çok kitap okuyan ilçelerden biri. Çarşamba okuyan bir ilçe. Kitap biliyorsunuz faydalarını söylemeye gerek yok. Aldığımız oksijen nasıl hücrelerimizi canlandırıyorsa, kitap okurken gözlerimiz ve beynimizle aldığımız o bilgiler fark etmeden ruhumuzu canlandırır. Okuyan insanla okumayan insan arasında çok büyük farklar olduğunu günlük yaşamımızda da görüyoruz. Bu arada kütüphanemiz 78 kütüphane arasında e-kitap projesi içerisine dahil olan bir kütüphane ve bu yıl kütüphanemizi daha da geliştireceğiz.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.