logo

reklam
04 Şubat 2019

AHMET TOPAL ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Dereköy Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde başarılı çalışmalar ve projelerle belde halkının büyük sevgisini kazanan Ahmet Topal, bugün düzenlenen törenle İyi Parti 19 Mayıs Belediye Başkan Adaylığını açıkladı.

İLÇEMİZİ ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ

Adaylık açıklamasıyla ilgili düzenlenen törende konuşan ve 19 Mayıs ile ilgili hayallerinin olduğunu ifade eden Topal, ‘Ben dün olduğu gibi bugünde 19 Mayıs ilçemize hizmet etmek için, Hayallerimizi gerçekleştirmek için yola çıkmış bulunuyorum. 19 Mayıs bir aşktır. 19 Mayıs milli mücadelenin başladığı gündür. 19 Mayıs Cumhuriyettir. Demokrasinin başladığı gündür. 19 Mayıs Kuvayi Milliyedir. Böylesine anlamları bir arada isminde taşıyan ilçe de yaşamak ve sizlere hizmet etmek benim için ayrıcalıktır. 19 Mayıs’ın ne kadar mühim bir marka olduğunu ve bu markanın bu güne kadar hak ettiği değeri görmediğini biliyorum. Eğer allah nasip eder de bu göreve gelirsek sosyal kültürel ve istihdama dönük gerçekleştireceğimiz projelerle ilçemizi ülke de bir marka haline getireceğiz’ dedi.

Düzenlenen törene İyi Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ahmet Topal kimdir?

10.01.1964 Yılında ile Dereköy Köyünde dünyaya geldi. İlk öğrenimini Dereköy İlkokulunda tamamladı. Genç yaşta iş hayatına balıkçılıkla başladı. Açık deniz kaptanı. Balıkçılık sektörü üzerine işyerleri var. Balık komisyonculuğu, Sektör için deniz buzu imalatçılığı ve soguk hava deposu üzerine yatırımları var. Karadeniz Su Ürünleri Birlik Başkanlığı görevi yaptı. 2 dönem Dereköy Belediye Başkanlığı yaptı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.