istanbul escort bayan

logo

reklam
14 Nisan 2014

14 Nisan Tıbbi Mümessiller Günü

14-nisan-tibbi-mumessiller-gunu-5905579_400Samsun’da ’14 Nisan Tıbbi Mümessiller Günü’ ilk defa çok sayıda mümessilin katılımı kutlanarak Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı.

14 Nisan Tıbbi Mümessiller Günü etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtı’nda, Mümessil Dayanışma Derneği Samsun Temsilciliği tarafından çok sayıda mümessilin katılımı ile tören düzenledi.

Etkinlikte Mümessil Dayanışma Derneği Samsun İl Temsilcisi Burhaneddin Selçuk, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Daha sonra programda mümessiller saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı okudu.

Düzenlenen törende konuşan Burhaneddin Selçuk, “Bizler ilaç sektöründe çalışmakta olan tıbbi mümessilleriz. Meslek grubu olarak oluşturduğumuz platformlardan dernekleşmeye doğru gelişen sürecimiz ve 14 Nisan Tıbbi Mümessiller Günü’nü kutlamaya yönelik kararımızı bildirmek suretiyle burada toplanmış bulunmaktayız. Bu doğrultuda tıbbi mümessiller olarak son 2 yıldır sorunlarımızı konuşmak ve fikirlerimizi paylaşabilmek için sosyal medyada ortak platformda buluşmaya başladık. Bu platformlardan alınan ortak karar gereği 19 Mart 2014 tarihinde Mümmessil Dayanışma Derneği’ni kurduk. Mümessil Dayanışma Derneği olarak, 18 bin civarı kişiden oluşan tıbbi mümessil camiasının 14 Nisan Tıbbi Mümessiller Günü’nü kutlarız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.