real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Temmuz 2013

Ziyaretçi rekoru…

kola küçkMHP Atakum Belediye Başkan Aday adayı Cemalettin Kola’ya ilgi giderek artıyor. Sosyal medyada kendi adına açılan sayfasını binlerce kişi ziyaret eden Kola, “Atakum halkı özlediği yönetime bizimle kavuşacak” dedi.

Ziyaretçi rekoru kırıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Cemalettin Kola aday adaylığını resmi olarak ilan etmesinin ardından en fazla ilgi gören isimlerin başında geliyor. MHP Büyükşehir ve Atakum Belediye Meclis üyeliği görevlerindeki aktif hizmetiyle tanınan Kola’nın aday adaylığı sosyal medyayı da salladı. Kendisi adına açılan sayfaları ziyaretçi rekorları kıran Kola, adeta Atakum halkını ayağa kaldırdı. Kola’nın sayfasını ziyaret edenler, “Size Başkanlık yakışır. Desteğimiz sizinle” ifadelerinde bulunarak başarı diliyorlar…

‘Beklentileri iyi biliyoruz’

Cemalettin Kola “Halkımızın şahsıma gösterdiği teveccüh bizi çok mutlu etti. Bir Atakum’lu ve Atakum Belediye meclisinde yıllardır meclis üyeliği görevlerinde bulunan bir isim olarak ilçemizin ihtiyaçlarını ve halkımızın beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu doğrultu da projelerimizi hazırlıyor ve ilçemizin hak ettiği bir yönetime kavuşması adına tüm mesaimizi harcıyoruz. Dürüst, şeffaf ve icraat üreten bir Atakum Belediyesi özleminde olan ilçemizin bu özlemine son vermek ve tertemiz bir sayfa açmak için geliyoruz. Atakum bunu hak ediyor” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.