real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Temmuz 2013

Zenginliğin ‘HAK’lı mı?

fuat köktaş(2ds“Başkanlar Mal varlıklarını açıklamalı” haberimize gelen okuyucu yorumları temiz siyaset özlemini de gösterir nitelikte.

Siyasi parti İl Başkanları ve özellikle AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’ın da mal varlığını açıklaması gerektiğini belirten Bir okuyucu Metin Burma’nın hareketinin diğerlerine örnek olması gerektiğini belirtti.

Samsun’da Belediye Başkanları mal varlığını açıklamalı çağrımıza ilk yanıt Atakum Belediye Başkanı Metin Burma”dan gelmişti. Burma’nın bu açıklamasından sonra gözler diğer belediye başkanlarına çevrilirken, sitemizin mail adresine yorum gönderen yüzlerce Samsun”lu milletvekillerinin ve siyasi parti il başkanlarının da mal varlıklarını açıklamalarını istediler.

FUAT KÖKTAŞ AÇIKLAMALI?

SAYIN METİN BURMA YI DÜRÜSTLÜĞÜNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUZ. DİĞER BELEDİYE BAŞKANLARI DA AÇIKLAMALILAR. VATANDAŞ KENDİSİNİ YÖNETEN VE OY VERECEĞİ BAŞKANIN MAL VARLIĞINI DA BİLMELİ. BU ARADA AK PARTİ İL BAŞKANI FUAT KÖKTAŞ I NEDEN ARAŞTIRMIYORSUNUZ EY HABER SİTESİ YÖNETİCİLERİ. O NA DA SORUN. KÜÇÜK BİR NAKLİYAT ŞİRKETİNDEN DEV BİR LOJİSTİK FİRMASINA MADEN İŞLETMELERİNE HATTA LİMANIN ORTAKLIĞINA UZANAN ZENGİNLİK HAK LI ZENGİNLİK Mİ? AÇIKLASIN KENDİSİ. BAŞBAKANIMIZ BU ADAMLAR YÜZÜNDEN SIKINTI YAŞIYOR

SALİM SOYLU

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Zenginliğin ‘HAK’lı mı?” için 1 yorum

  1. RECAİ dedi ki:

    KÖKTAŞTA AÇIKLAMA YAPACAK YÜREK YOK ÇÜNKÜ AÇIKLANACAK HELAL PARA YOK

.