step mom and son porn videos

logo

16 Aralık 2013

Yusuf Ziya Yılmaz Ziyareti…

20131215_184229Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz’la düzenlenen toplantı da bir araya geldi. Samsun’un geleceğinin konuşulduğu toplantı da iki ismin uyumlu görüntüsü dikkat çekti.

Büyük ilgi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Yılmaz dün akşam saatlerinde Canik ilçe halkının konuğu oldu. AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz’ın da ikamet ettiği Toptepe Mahallesinde bulunan Has Evler sitesini ziyaret eden Yılmaz’a büyük ilgi gösterilirken, düzenlenen toplantı da yeni dönemde yapacağı çalışmalardan bahsetti. Yeni Büyükşehir yasası ile birlikte yetki ve görev alanlarının genişlediğinin altını çizen Yılmaz Canik ilçesinde de Büyükşehir Belediyesi olarak önemli çalışmalara imza atılacağını söyledi.

Bizi onurlandırdı

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz ise Başkan Yılmaz’ın ziyaretinden duyduğu mutluluğu ifade ederek, ‘Sayın Başkanımızın ziyareti bizi oldukça mutlu etti. Kendisi Samsun’da 3 dönem boyunca hayata geçirdiği bir çok projeyle şehrimize adeta çağ atlattı. Bunu Samsun’da yaşayan herkes çok iyi biliyor. Şehrimizin bugün sosyal yaşam alanlarıyla, örnek şehircilik yapısıyla Karadeniz’in parlayan yıldızı olmasında sayın Başkanımızın vizyonel bakış açısının önemi ortada. Biz de AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı olarak göreve gelmemiz halinde Samsun Büyükşehir Belediyesini örnek alacağız ve mesai tanımaksızın ilçemizi kalkındırabilmek ve geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.