real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Aralık 2013

Yüreklere Su Serpen Yardım…

IMG_4130 İlkadım ilçesinde ev yangını sonucunda evinde maddi zarar meydana gelen 2 ailenin evine eşya yardımında bulunan fahri Başkan Lütfiye Demirtaş soğuk kış aylarında aileye yardım elini uzattı.

İlkadım ilçe genelinde gerçek ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmak adına gece-gündüz demeden yoğun mesai harcayarak çalışmalarına devam eden İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Yardımlaşma ve Dayanışma Merkezi yaptığı yardımlarla ilçe halkından takdiri topluyor.Anadolu Mahallesi Azimli Sokakta 10 ve 11 nolu dairelerde çıkan yangın sonucu mağdur duruma düşen 2 ailenin evini baştan aşağıya eşya ile donatan gönüllü Başkan Lütfiye Demirtaş,”Hayırseverlerden aldığımız eşyaları kendi atölyemizde yenilerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırma noktasında halkımızın ilk aklına gelen bir yardım kuruluşu olmaktan büyük gurur duyuyoruz.Bilinmeyen nedenlerden dolayı çıkan yangın sonrası mağdur olan ailelerimize yangın sonrası yüreklerine su serptiğimiz eşya yardımı ile her zaman vatandaşımıza yardımı amaçlıyoruz. Bu çerçevede mağdur ailemize yardımda bulunduk “dedi.

Geleceğin iyilik dünyasını inşa etme noktasında hayırsever vatandaşlara seslenen Fahri Başkan Lütfiye Demirtaş, Hayırsever vatandaşlarımızın bağışlayacakları ev eşyalarını 230 30 65’i arayarak bize bildirin. Gönüllü olarak yürüttüğümüz faaliyetlerimiz destek vererek ihtiyaç sahibi ailelere yaşam sevinci olalım” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.