real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Aralık 2013

Yönetim Birlikteliğini Önemsiyoruz…

İhsan Kurnaz (2)Ahmet Akbaş’ı ziyaretinde, “Yönetim birlikteliğini önemsiyoruz” dedi.

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz seçim çalışmaları kapsamında sürdürdüğü ziyaretlerine Samsun Tuhafiyeciler Odası ile devam etti. İhsan Kurnaz, “Toplumun muhtelif dinamiklerinin sesine kulak vermeden toplumu yönetmenin mümkün olmadığını, sağlıklı sonuçlar ortaya koymayacağını biliyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, Samsun Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

İhsan Kurnaz, seçim sürecini değerlendirdiği konuşmasında, “Yaklaşık 45 gündür sahadayız. Gördüğümüz ilgi ve teveccüh bizi ve ekibimizi her geçen gün daha da heyacanlandıran bir seviyede ve her geçen gün artarak devam ediyor. 12 yıldır AK Parti teşkilatlarında görev yapmış ve bunun yaklaşık son 5 yılında İlkadım İlçe Teşkilatı’nın kurucu başkanlığı da dahil ilçe başkanlığı görevini başarıyla yürütmüş bişr siyasetçi olarak, elbette ki vatandaşlarımızın gözünde bir karşılığımız olduğunu biliyorduk. Ancak gördüğümüz ilgi ve alaka tarif edilebilir gibi değil. Bu kadar sıcak bir karşılama göreceğimizi, vatandaşın bizi bağrına bu denli basacağını biz bile tahmin etmiyorduk. İlkadım ve İlkadımlılar daha şimdiden gelecek 5 yılı ile ilgili kararını vermişcesine bir tutum içerisinde. Şahsımıza gösterilen bu teveccüh bizi hem daha çok heyecanlandırıyor hem de yükleneceğimiz sorumluluğumuzun daha da artmasına neden oluyor. İlkadımlı hemşehrilerimize bu yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar, var olsunlar” diye konuştu.

Başkan Ahmet Akbaş’la seçim süreci ile ilgili yapılan çalışmaları da değerlendiren AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, sivil toplum kuruluşlarının toplumun sesi olma noktasında üstlendikleri sorumluluğun farkında olduklarını ve yerel yönetimlerin sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket ederek daha sağlıklı hizmet üretme durumuna geleceklerinin bilincinde olduklarının altını çizdi. İhsan Kurnaz konu ile ilgili olarak, “Yönetim birlikteliğini önemsiyoruz. Toplumun muhtelif dinamiklerinin sesine kulak vermeden toplumu yönetmenin mümkün olmadığını, sağlıklı sonuçlar ortaya koymayacağını biliyoruz” şeklinde konuştu.

Oda Başkanı Ahmet Akbaş da İhsan Kurnaz’a teşekkür ederek, aday adaylığı sürecinde başlarılar diledi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.