real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Mart 2014

Yine rakibi oldu

KKAK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar adeta ‘yenilen pehlivan güreşe doymazmış’ dedirtiyor.

Daha önce MHP’den Tekkeköy Belediye Başkanlığına aday olan ve seçimi kaybeden Togar  2009 yılında ise AK Parti den Mevcut Başkan Hayati Tekin’e rakip çıkmış ve seçimde hezimet yaşamıştı.

BU SEFER OLACAK MI?

11 ismin yarıştığı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan aday adaylığı sürecinden aday olmayı başarabilen Ak Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar aynı başarıyı girdiği yerel seçimler de gösteremiyor. Daha önce biri MHP diğeri AKP olmak üzere 2 yerel seçim geçiren Togar iki seçimden de hüsranla ayrıldı.

Hayati Tekin gibi yılların deneyimli siyasetçisi ve Belediye Başkanının karşısında yine aday olarak sahalara çıkan Togar’ı asıl bekleyen tehlike Yücel ailesi.

AK Partiden aday adayı olan ve aday yapılmayan Ahmet Yücel aday gösterilmeyince ağbisi Bahattin Yücel MHP’nin adayı oldu.

İlçenin tanınmış ailelerinden olan ve ciddi bir oy potansiyeline sahip Yücel ailesi MHP’nin oyları ile birlikte sağ oyları bölerken, özellikle Mübadillerin ciddi desteğini arkasında hisseden mevcut Başkan Hayati Tekin yeniden ipi göğüsleyebilir.

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar’ı zor bir seçim yarışı bekliyor.

SAMSUN ÖZEL HABER

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.