real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Mart 2014

YILMAZLAR A.Ş

YILLSamsun Siyasetinin ve ticaretinin Yılmaz’ları.

Yusuf Ziya YILMAZ. 

Eski Karayolları Bölge Müdürü.

Sosyal Demokrat ruhlu Başkan Anap’tan seçildi, AK Parti de ‘Durmak yok Yola Devam’ diyor.

15 yıl yaptığı Belediye Başkanlık görevinden soy adı gibi yılmadı.

Kazım YILMAZ

Eski Samsunspor Başkanı, Samsun Polis Hizmetlerini Destekleme ve Geliştirme Derneği eski Başkanı, Karadeniz İhracatçı Birlikleri Fındık ve Mamülleri İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu üyesi.

Samsunspor’un milyonlarca TL’sini heba edip, milyonlarca TL’de borç batağına sokan, takımın elinde tek futbolcuyla bırakıp sağlık sorunlarını mazeret gösterip görevden kaçan Kazım Yılmaz Çarşamba Ticaret Borsasına aday olmuş ve tekrar Başkanlığa seçilmişti.

Samsunspor Başkanlığına aday olduğu dönem de hedefi süper lige çıkmak olarak belirleyen fakat takımı borç batağına sokarak bırakan Yılmaz’ın eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’la da ilişkilerinin iyi olduğu biliniyor.

Soy adı gibi Yılmayan Kazım Yılmaz şimdi Samsunspor kulübüne alacaklarından dolayı temlik gönderme tehditleri ile mevcut siyasi otoriteyi dizayn ettiği iddia ediliyor.

Vedat YILMAZ

Eski Gazi Belediye Başkanı, Duruşehir sitelerinin batık müteahhidi, Atakum Belediyesi eski Personeli ve CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Vedat Yılmaz.

‘Yaparsa Vedat Yılmaz yapar’ diyen Vedat Yılmaz bu günler de seçim kaynağıyla alakalı ciddi sıkıntılar yaşıyor.  Denge Gazetesinde bu gün yayınlanan haber de Gazi Belediye Başkanlığı döneminde hangi başarılara imza attığı bilinmeyen Vedat Yılmaz’ın Duruşehir konutlarında kooperatif üyeleriyle mahkemelik olması ve sonucunda iflasın eşiğine geldiği kamuoyu tarafından çok iyi biliniyor.

Atakum Belediyesinde maaşlı olarak danışman kadrosunda işe başlayan Yılmaz’ın yaklaşık 500 yüz bin nüfuslu İlkadım ilçesinde Belediye Başkan adaylığına soyunması ve seçim kaynağını açıklamak yerine suçlayıcı popülist politikalara sarılması tepki çekti’ ifadeleri yer almıştı.

Başkan Yılmaz’ın banka hesapları ve ilişkilerinin araştırıldığı ve önümüzdeki hafta içi önemli gelişmelerin yaşanabileceği öğrenildi.

Soy adı gibi Yılmayan Vedat Yılmaz’ın bu gelişmelerden sonra intihar edebileceği söylenirken, yakın çevresinin kendisini bu kararından vazgeçirmek için harekete geçebileceği de gelen bilgiler arasında.

Ahmet YILMAZ

AK Parti eski Çarşamba İlçe Başkanı  Ahmet Yılmaz.

İlçe Başkanı olmadan önceki maddi durumunun pek iyi olmadığı sanayi sitesinde ki küçük esnaf dükkanında zor ayakta kaldığı  ilçe halkı tarafından bilinirken İlçe Başkanı olmasıyla birlikte siyasi gücü de arkasına alarak bankalardan kredi kullanarak Çarşamba’da Yılmazlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni kuran Yılmaz ticaretteki hızlı çıkışının da startını verir.

İddialara göre bankadan krediyi alması için Çarşamba Elektrik Üretim A.Ş’deki ortağı AKP Grup Başkanvekili Samsun Milletvekili Suat Kılıç destek olmuştur.

Devletin özürlüleri eğitmesi karşılığı özel eğitim kurumlarına özürlü öğrenci başına para öderken Ahmet Yılmaz, kendi eğitim vermesi gerektiği kontenjanı da devletin sırtına yüklemeye kalkması bunu da ismi Adalet ve Kalkınma Partisi olan AKP Çarşamba Temsilcisi olarak yaptığı iddiaları o yıllarda Çarşamba ilçe halkının dilindeydi.

Rehabilitasyon merkezine yapılan denetimler sonucu merkeze usülsüzlük yapıldığı gerekçesiyle para cezası kesilmişti.

Soy adı gibi Yılmayan Ahmet Yılmaz geçtiğimiz günler de de oğlunun nişan merasiminde devletin üst düzey görevlilerinin gözü önünde havaya atılan maganda kurşunları ile gündeme geldi.

SAMSUN ÖZEL HABER

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.