real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Nisan 2013

Vaatler bir araya getirmiş…

Aseçim küçükK Partinin anlaşmazlık yaşadığı 3 ismini bir araya getiren etkenlere Samsun Özel Haber ekibi ulaştı.

Ayvacık’ta İmam Hatip Lisesi Protokol töreni dönüşü Bakan Yazıcı ile birlikte Fuat Köktaş’ın benzinliğinde mola veren Cemal Yılmaz Demir, Köktaş Petrol’de namaz kılıp bir süre dinlenmesi kamuoyunu şoka uğratmıştı.

AK Parti Samsun İl Teşkilatı kurulduğu günden bu güne yan yana gelmeyen Cemal Yılmaz Demir ile İl Başkanı Fuat Köktaş’ın bir araya gelmesinde Genel Merkezin emir ve kararlarını Devlet Bakanı Hayati Yazıcı’nın bu iki isme iletmesi etkili oldu.

AK Parti Genel Merkezine yakın bir kaynaktan edinilen bilgilere göre Bakan Yazıcı, Genel Merkezin İl Kongresi sonrası kutuplaşmalara giden teşkilatı toparlamak ve birlik beraberlik görüntüsü vermek üzere Samsun’a geldi.

Bakan Yazıcı’nın Cemal Yılmaz Demir’e ‘Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sensin’ dediği iddia edilirken, Fuat Köktaş’a da ‘Genel Merkez herşeyin farkında. İl Başkanı olarak ‘Ağabeylik’ rolünü üstlenerek Genel Merkezin kararlarına uymanızı istiyoruz’ dediği ifade edildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a milletvekilliği sözü veren Bakan Yazıcı’nın durumu Başbakan’a rapor ettiği de gelen bilgiler arasında…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.