real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Haziran 2013

Yılmaz Karagöz’de oradaydı…

TÜRKKÜCÜKTÜRK Amerikan Dernekleri Federasyonu tarafından 32’ncisi düzenlenen New York Türk Günü Yürüyüşü’ne katılan Op.Dr. Yılmaz Karagöz, ileri ki dönemlerde düzenlenecek yürüyüşte KADEF’in de yer alması için çalışma yapacaklarını söyledi

KADEF Genel Başkanı Op.Dr. Yılmaz Karagöz, Amerika’da görev yapan Kavaklı Doktor Metin Taşkın’ın davetlisi olarak eşi Müberra Karagöz ile birlikte Mayıs ayının başında New York Eyaleti’ne gitmişti. Amerika’da bulunduğu sırada Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu tarafından 32’ncisi düzenlenen New York Türk Günü Yürüyüşüne katılan Op.Dr. Karagöz, 32 yıldır bütün Türk dünyasının katılımıyla gerçekleştirilen yürüyüşten son derece etkilendiğini belirtti.

KADEF YERİNİ ALACAK

Yürüyüşün Amerika’daki Türklerin kültürel gövde gösterisi haline geldiğini belirten Op.Dr. Yılmaz Karagöz, “Bir Türk olarak Dünya’nın bir ucundaki Türklerle el ele yürüyüşe katılmanın vermiş olduğu tarifsiz duyguları yaşama fırsatı buldum. İnsanlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde olması, hep birlikte tek yürek olarak yürüşe katılmaları beni son derece derinden etkiledi. Türklerin Dünyanın her yerinde birbirlerine ne kadar bağlı olduklarının göstergesi olan bu yürüyüşe ileriki dönemlerde KADEF’in de katılmısını arzu ediyorum. Amerika’da çok sayıda Samsunlu ve Kavaklı hemşehrilerimiz var. Güzel bir organizasyon ile bu yürüyüşte yer almamız gerektiğini düşünüyorum. Bu konudaki çalışmaları bizzat takip edecek ve ne yapıp edip İnşallah o yürüyüşe katılacağız” diye konuştu.

DÜNYA TÜRKLERİ BULUŞUYOR

KADEF Genel Başkanı Op.Dr. Yılmaz Karagöz’ün katıldığı Türk Günü Yürüyüşü, Manhattan’da Madison Avenue ile 52. caddenin kesiştiği noktada başladı. Türkevi’nin yanındaki Dağ Hammarskjöld parkında düzenlenen etkinliklerle sona erdi. Karaçay, Azerbaycan, Kırım, Türkmenistan, KKTC gibi birçok farklı yerden katılımcıların Anadolu Türkü ile birlikte gerçekleştirdiği yürüyüş Dünya’nın her tarafındaki Türkler tarafından yakından takip ediliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.