real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Ağustos 2013

Yılmaz İptal Etmek Zorunda Kaldı

halk-danslari-festivali-iptal-edildi-4961763_400Mısır’da yaşanan gelişmeler üzerine halk dansları festivali iptal edildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Uluslararası Samsun Müzik ve Sahne Sanatları Festivali iptal edildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel tarafından tüm AK Partili belediyelere gönderilen “Konser ve eğlenceleri bir süre iptal edin” tebligatının ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi festivali iptal etme kararı aldı.

14 Ağustos 2013 tarihinde Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Uluslararası Halk Dansları Festivali 24 Ağustos tarihinde son bulacaktı. Ancak Mısır da yaşanan olaylar nedeniyle AK Parti Genel Merkezi tüm belediyelere tebligat göndererek festival, konser ve şenliklerin iptal edilmesini istedi. Bu gelişme üzerine Samsun Büyükşehir Belediyesi’de dans festivalini iptal etme kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde de AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, festival ve şenliklerin iptal edilmesi ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Demir, Mısırda yaşanan katliamlara karşı Türkiye’nin sessiz kalmayarak tepkisini bu şekilde göstermesi gerektiğini dile getirmişti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan edinilen bilgiye göre, 13 – 22 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan ve belli bir kısmı yapılan 32. Uluslararası Halk Dansları Festivali’nin, Mısır’daki katliamlar nedeniyle iptal edildiği duyuruldu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.