real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Haziran 2013

Yılın Belediye Başkanıymış…

BURMA3Atakum’da reklam tabelaları ve bilboardlar Metin Burma’nın yılın Belediye Başkanı seçildiği reklamları ile donatıldı. 6 ay önce özel Meclis Dergisinin neye göre verdiği belli olmayan ödülünün bugün reklamını yapan Metin Burma ilçe de şaşkınlık yarattı.

NEYE GÖRE VERİLDİ

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma ilçenin her tarafını yılın Belediye başkanı olduğu reklamlarıyla donattı. Peki bu ödülü kim verdi? Türkiye Büyük Millet Meclisinin kaç ayda bir yayınlandığı belli olmayan özel şahısların dergisi. Peki neye göre verildi bu ödül? Kimse bunu bilmiyor. O zaman biz neye göre verildiğin bir muhasebesini yapalım…

1- Atakum ilçesinde Kurucu Başkan olan ve halen de Belediye Başkanlığını yürüten Metin Burma’ya yaşanan sel felaketlerinde yetersiz alt yapısından ilçe de oluşan milyonlarca liralık zarardan dolayı mı bu ödül verildi?

2- Çakırlar Orman Korusu ve sosyal bazı çalışmaların dışında ortaya somut bir hizmet koyamayan Metin Burma’ya bu başarılı performansından dolayı mı ödül verildi?

3- İlçe de hala bir kent meydanı oluşturamayan Metin Burma bu yüzden mi yılın başarılı Belediye Başkanı seçildi?

4- Belediyenin kasasından 76 Bin TL çaldırdığı için mi bu ödül verildi?

5- Belediye meclis üyelerinin hazırladığı Komisyon raporlarında yer alan yolsuzluk ve usülsüzlük iddiaalarından dolayı mı bu ödül verildi?

6- TBMM dergisi bu ödülü Başkan Metin Burma’ya ne karşılığı verdi?

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.