real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Ocak 2014

Yeni Atakum Hepimizin Eseri Olacak…

12Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, “Biz, 30 Mart ile birlikte ilçemizin başarı hikâyesinin yazılması için bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Turizm için yapılacaklar, istihdam için atılacak adımlar, sosyal yaşam için planlananlar Atakum’u hak ettiği noktaya taşıyacaktır” dedi.

TASADÜFLERE BAĞLI KALAMAYIZ

Büyük ve önemli başarıların hiç birinin tesadüf eseri ortaya çıkmadığını ifade eden Taşçı, “Plan, program ve emek olmadan hiçbir başarıya ulaşmak mümkün değildir. Mücadele olmadan, ortaya konulan hedefe inanç olmadan ilerlemek ise çok zordur. Tesadüfler anlık, başarılar ise mücadelenin eseridir. Bu hayatın her aşaması için geçerlidir. Başarmak için çok çalışmak gerekir. Karadeniz Bölgesi’nin en önemli ilçelerinden biri olan Atakum’un kaderini tesadüfler ve gündelik düşüncelerin belirlemesi mümkün değildir. Biz, 30 Mart ile birlikte ilçemizin başarı hikâyesinin yazılması için bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Turizm için yapılacaklar, istihdam için atılacak adımlar, sosyal yaşam için planlananlar Atakum’u hak ettiği noktaya taşıyacaktır” diye konuştu.

PROJELER VE ADAYLAR

Türkiye’nin her yerinde seçim ve seçim sürecine yönelik büyük bir heyecan yaşandığını belirten İshak Taşçı, “Ülkemizde olduğu gibi Atakum’da bu heyecanı yaşamaktadır. Ancak ilçemizde bu yerel seçimlerde diğer birçok yerden farklı olarak, en az kişiler kadar projeler de konuşulmuş ve değerlendirilmiştir. Türkiye’de geniş kapsamlı proje açıklayarak kampanya yürüten ilk kişi olduk. Bu diğer adayları ve mevcut belediye başkanını da proje konuşmaya, oluşturmaya yöneltmiştir. Aday adaylığı sürecinde bizi heyecanlandıran en büyük olay ise, Atakum Halkı’nın da bizimle birlikte sürece proje odaklı yaklaşmaya başlamış olmasıdır. Atakum artık kişileri takip ettiği kadar projelerini, hedeflerini ve ortaya koydukları vizyonu da takip ediyor. Sürecin sonunda seçim, seçimin sonunda ise kazanan Atakum Halkı olsun” diye konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.