real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Mart 2014

YAVUZSELİM’E DÜĞÜN SALONU MÜJDESİ

rrCanik Belediye Başkanı Osman Genç, “İnşallah 30 Mart’ta sandıkları AK Parti oylarıyla patlatacağız, önümüzdeki dönem yine mahallelerimizde ve köylerimizde hizmeti patlatacağız” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Yavuzselim Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, mahalle halkı tarafından davul-zurna, havai fişek ve “Büyük Başkan” sloganları ile karşılandı. Eşi Nimet Genç, Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerinin yanı sıra Mahalle Muhtarı Ömer Gezginci’nin de bulunduğu buluşmada Başkan Genç, yoğun ilgi karşısında balkon konuşması yaparken, mahalle halkına önümüzdeki dönem için müjdeler verdi. Genç, “Siz sandığı AK Parti oylarıyla patlatacaksınız, biz de hizmeti” dedi.

YAVUZSELİM’E DÜĞÜN SALONU MÜJDESİ

Canik’in genelinde olduğu gibi Yavuzselim Mahallesi’nde de önemli hizmetler gerçekleştirdiklerine işaret eden Başkan Genç, “Bu mahallemizde 20 yıldır beklediğiniz halı saha ve spor tesisini biz yaptık ve Selanikspor’umuza devrettik. Yine burada anaokulumuzu yaptık, inşallah açacağız. Çalışan hanım kardeşlerimiz işe giderken çocuklarını buraya bırakacak ve yavrularımız ücretsiz bir şekilde öğretmenler eşliğinde eğitilecek, geleceğe hazırlanacak. Yavuzselim halkım düğünlerini artık sokaklarda yapmayacak. Bu mahallemize çok amaçlı bir düğün salonu yapacağız. İçerisinde enstrüman kurslarının da düzenleneceği bir mekan olacak. İnşallah mayıs ayında Yavuzselim’e doğalgaz gelecek” diye konuştu.

‘HİZMETİ SÜRDÜRECEĞİZ’

Konuşması sık sık “Büyük Başkan” sloganları ile kesilen Başkan Genç, “Biz Canik halkımız için ne yapsak azdır. Bunun bilincinde olarak sizlerin de desteğiyle inşallah önümüzdeki dönem hizmet seferberliğini ilçemizde sürdüreceğiz. 30 Mart seçimleri hem Türkiye’mizde hem ilçemizde hizmetin, yatırımların devam etmesi, ülkemizin ve ilçemizin büyümesini sürdürmesi açısından çok önemli. İnanıyorum ki 30 Mart’ta sandıkları AK Parti oylarıyla patlatacaksınız. Biz de önümüzdeki dönem yine mahallelerimizde ve köylerimizde hizmeti patlatacağız” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.