real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
31 Aralık 2013

Yatırımcının Önünü Açacağız…

kozluk-belediye-baskani-kul-dan-elektrik-sant-4175160_oYeşilyurt Demir Çelik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt’u ziyaret eden AK Parti Terme Belediye Başkan Aday Adayı Şenol Kul, “Terme’de yatırımcının önünü açacağız” dedi.

AK Parti Terme Belediye Başkan Aday Adayı Şenol Kul, Yeşilyurt Demir Çelik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt’u ziyaret etti. Terme’nin gelişimine katkı sağlayacak her türlü projeye destek vereceklerini belirten Kul, Terme’de yatırımcıların önünü açacaklarını söyledi.

YATIRIMCININ YANINDAYIZ

Yerel seçimler sonunda görev almaları halinde yatırım ve yatırımcıyı ilçeye çekecek projelerde her türlü kolaylığı sağlayacaklarını dile getiren Kul, emanetin asıl sahibinin millet olduğunu belirterek, “Terme’de taş üstüne taş koyacak, istihdamı artıracak, göç veren değil göç alan bir Terme’yi yeniden inşa etmek adına yatırımcının yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

BEDELİ BU ŞEHİR ÖDER

Terme’nin sorunlarını en küçük noktasına kadar tahlil ettiklerini belirten Kul, üzerlerine düşen sorumluluğun bilincinde olduklarını, “Terme’nin şanına yakışan, İstişareyi ön planda tutan, Sivil Toplum Örgütleri ile çok yakın belediyecilik anlayışı ile çalışacağız. O kurumlar benim için danışma meclisi konumunda olacaklar. Yatırımcının önünü açacağım. Belediyenin tüm imkanlarını yatırımcının önüne sereceğim. İlçedeki ekonomik hayatın canlanması için bu tür çalışmalara ihtiyaç var” dedi.

Hayatı insanlarla paylaşmayı sevdiğini belirten Yeşilyurt Demirçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt “Samsun’da güç birliği oluşturularak güzel işler yapmak ve şehrin gelişmesini sağlamak varken, fırsatları göz göre göre kaçırırsak, bunun bedelini yine bu şehir öder. Yerel yönetimlerde konuya duyarlı adayları görmek mutluluk verici. Çıktığı bu yolda Başkan Kul’a başarılar diler ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

kaynak:haber merkezi

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.