step mom and son porn videos

logo

reklam
14 Ocak 2014

Yaşardoğu Mahallesi Sakinleriyle Buluştu…

IMG_7910İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ailelerinden  kopuk kötü alışkanlıklara bağımlı olan gençlerimizin topluma kazandırmak adına Bilgi Evi tarzındaki yapıları her mahallemizde hayata geçirmeyi düşünüyoruz“dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Yaşar Doğu Kültür Merkezi’nde düzenlenen  Şadırvan açılışı sonrası mahalle sakinleri ve Yaşar Doğu Kültür Merkezi’nde eğitim alan öğrenciler ve aile velileri ile sohbet ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.Bilgi Evi tarzındaki yapıları mahallelerimizde çoğaltarak çocuklarımızın okuldaki eksik bilgilerini tamamlayarak eğitim kalitelerini artırmak adına bu yapıları halkımızın hizmetine sunacağız diyen Başkan Demirtaş, Her mahallenin Bilgi Evi’ne ihtiyacı var. Kaliteli ve bilgili insan yetiştirmek her şeyin üstünde gelir. Bu yüzden geleceğimizin teminatı gençlere eğitim adına yapılacak destek ülkenin geleceğine yapılan yatırımdır” dedi.

ÖĞRENCİLER ÖĞRENMENİN KEYFİNİ YAŞIYORLAR

Bilgi Evleri hakkında mahalle sakinlerine bilgiler veren Başkan Demirtaş, “Bu yapılarda derslikler, bilgisayar odası ve kütüphane bulunuyor. 25 kişilik sınıflarda projeksiyon cihazı okul derslerinin anlatıldığı dersliklerde çocuklarımız verilen ödevleri merkezdeki bilgisayarları kullanarak sağlıklı ortamda ücretsiz olarak ödevlerini yapmanın keyfini yaşıyorlar. Çocuklarımız  için eğitici aktivitelerin düzenlendiği kurslarda; müzik, satranç, folklor, tiyatro gibi farklı branşlarda sanat yönlerini geliştirmeye olanak sağlıyorlar “dedi.

BAŞARI GRAFİKLERİNİ TAKİP EDİYORUZ

Bizde zaman zaman gençlerimizi çalışma ortamlarını ziyaret ederek başarı grafiklerini de takip ediyoruz Demirta,Ben bu noktada emeği geçenlere görev yapan öğretici öğretmenlerimize,katkı veren ailelere teşekkür ediyorum “dedi.

YENİ DÖNEMDE ÇOCUKLARIMIZA ÇANAKKALE’Yİ GEZDİRECEĞİZ

Programda söz alan aile velisi Başkan Demirtaş’a başarılı öğrencilerimizi Çanakkale gezisi ile ödüllendirmeyi düşünüyor musunuz ? sorusuna, Başkan Demirtaş,Bu sene bir ilk olarak mahallelerimizde Çanakkale turu düzenledik.Bu ülkenin şuan ki konuma gelmesinde 250 bin şehidimizin öleceklerini bildikleri halde bu vatan için bir adım geri atmayarak hayatlarını feda etmişler.İşte bu manevi havayı yerinde yaşamak vefa borcumuzu ödemek adına bu gelecek nesillere taşımak için yeni dönemde çocuklarımız içinde gezi düzenlemeyi düşünüyoruz “dedi.Programın bitiminde Başkan Demirtaş’a çocukların gösterdiği ilgi ve sevgi gözlerden kaçmadı.

Yaşar Doğu Kültür Merkezindeki programa İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,İlkadım İlçe Müftüsü Yahya Polat,Yaşar Doğu Mahalle Muhtarı,Ahmet Mutlu ve mahalle sakinleri katıldı.

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.