real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
25 Şubat 2014

Yasaklar ülkesine gidiyoruz.

 

141424Samsun Analiz isimli haber sitesinde “EŞİTLİK SÖYLEMLERİ YİNE MASAL ÇIKTI” başlıklı habere yönelik AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’tan engelleme talebi geldi.

Bir bayan resmi kullanılarak karikatürize edilen haber de bayanların siyasette olmamalarına atıfta bulunulurken, bayan resminin üzerine resminin koyulmasına kızan Köktaş yargıya başvurdu.

Cemaate yakın olduğu iddia edilen  Şenocaklar Hukuk Bürosunun avukatı F. Cem Şenocak’ın 6’ncı Sulh Ceza Mahkemesine yaptığı başvuru üzerine mahkemeden habere erişim yasağı geldi.

Aynı haber de CHP ve MHP İl Başkanları da aynı şekilde karikatürize edilirken,  sadece AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’ın yargıya başvurması eleştiri konusu oldu.

Kadınların Samsun siyasetinde yeterince yer bulamadığına vurgu yapan ve siyasi bir yarayı esprili bir dille anlatan Samsun Analiz isimli sitenin haberine yapılan bu engelleme bu çağda bu kafa dedirtirken, eleştirilmeyi dahi göze alamayan siyasetçilerin hoşgörüsüzlüğünü ve ifade özgürlüğüne olan bakış açılarını da gösterir nitelikte.

Kadınlara en fazla değer veren lider olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın İl Başkanı Fuat Köktaş’ın Belediye Başkan adaylıklarında ve meclis üyeliklerinde bayanlara ne kadar kontenjan tanıdığını kamuoyu merak ediyor.

 

Samsun Özel Haber olarak Samsun Analiz isimli haber sitesini ve Sitenin Sahibi Gazeteci meslekdaşımız Canan Yılmaz’ı haberinden dolayı kutlarız.

SAMSUN ÖZEL HABER

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.