real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Şubat 2014

‘YANLIŞ BİR İSİM’ – SİYASETTE TARIK CENGİZ

www.kuzeyhaber.com_6202_VH8X26MGGIGACHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz DSP Samsun Milletvekilliği, Hentbol Federasyon Başkanlığı, Metro Turizm Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundu.
Denge gazetesi olarak bu dönemlerde basında çıkan haberleri inceledik. İşte Tarık Cengiz.
HENTBOL DA TACİZ İDDİASI – SPOR DA TARIK CENGİZ

Hürriyet Gazetesinin haberine göre Tarık Cengiz Hentbol Federasyonu Başkanı olduğu dönem de Milli Sporcu F.K’ya aşk mesajı yollayarak cinsel taciz iddiasıyla sporcu tarafından Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulmuştu. Genç sporcu Başkanın kendisine, ‘İyi geceler canım. Bana gel demeni bekliyorum’ mesajını attığını ileri sürmüştü.

HAK MAHRUMİYETİ CEZASI

Anadolu Ajansının haberine göre eski Hentbol Federasyonu Başkanı Tarık Cengiz görev de olduğu dönem de yaptırdığı saatlerin ücretlerinde usülsüzlük yaptığı gerekçesiyle 6 ay hak muhrumiyeti cezası aldı.
METRO İDDİANAMESİNDE YER ALDI – TİCARETTE TARIK CENGİZ

Tarık Cengiz’in adı Metro iddianamesinde de geçiyordu. Öztürk ile Samsun DSP eski milletvekili Tarik Cengiz arasinda gerçekleştiği iddia edilen konuşmada; Cengiz, dönemin CHP Genel Sekreteri Süheyl Batum`la bir araya geldigini ve kendisinden kurultay öncesi masraflar için 100 bin lira rica ettigini söylüyor.

‘YANLIŞ BİR İSİM’ – SİYASETTE TARIK CENGİZ

DSP eski İl Başkanı Oktay Ergör, DSP Eski Samsun Milletvekili Tarık Cengiz hakkında eleştirilerde bulundu. Ergör, Tarık Cengiz’in Samsun için bir kayıp olacağını söyledi. Ergör, Biz en büyük hatayı Samsunlu olmasına rağmen Samsun’u tanımayan Samsun için çalışmayan hatta seçildikten sonra Samsun’a uğramayan birisini aday yapmakla yaptık. Büyükşehir adaylığı konusunda yanlış bir isimdir” dedi.

FERHAT SOY

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.