step mom and son porn videos

logo

reklam
16 Aralık 2013

Yakından ilgilendiler…

pejo (28)Her yıl düzenlenen tanıtım kampanyası nedeniyle Samsun KNN Peugeot Yetkili Servisi, müşterileriyle birlikte kahvaltıda bir araya geldi. Satış Müdürü Zeynep Şahin, ‘müşterilerimiz bizim için çok özeldir’ dedi.

PEUGEOT FARKINI GÖRÜN
Peugeot Samsun Yetkili Servisi, sabah kahvaltısında müşterileriyle buluştu. Tanıtım kampanyası dolayısıyla her yıl düzenli olarak bu etkinliği yaptıklarını belirten Satış Müdürü Zeynep Şahin, ‘müşterilerimizle beraber olmaktan dolayı mutluyuz. En iyi hizmeti verebilmek için çalışma arkadaşlarımızla birlikte tüm gayretimizle çalışıyoruz. Bizim müşterilerimiz bizim için çok özeldir. Tüm araç sahiplerini Peugeot farkını görmeye davet ediyorum’ dedi.

 

pejo (6)YAKINDAN İLGİLENDİLER
Kampanyalar tanıtıldı. Araçlarla birlikte test sürüşleri yapıldı. Müşteriler yeni araçları yakından incelerken; görevlilerden de araçlar hakkında bilgi aldılar. Peugeot müşterileri ise; bu etkinlikten dolayı çok mutlu olduklarını söylediler. Peugeot çalışanlarının müşterilerle yakından ilgilenmeleri dikkat çekerken; bayanların şıklıkları da gözlerden kaçmadı. Kirazlık’taki yetkili servis Atatürk bulvarı üzerinde bulunuyor.
SAMSUN POSTASI

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.