real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Ocak 2014

Vezir Köprü Ziyareti…

IMG_7371IMG_7371IMG_7371MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın, Vezirköprü’de birtakım ziyaretlerde bulundu. Son günlerde ilçe ziyaretlerine hız kazandıran MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın son olarak MHP Vezirköprü İlçe Teşkilatı’nı, ilçe esnafını ve Havza Kaymakamı Mahmut KAŞIKÇI’yı makamında ziyaret  etti. Ziyaretler esnasında vatandaştan destek isteyen Günaydın, 30 Martta yapılacak olan seçimlerin ülkenin geleceği açısından son derece ciddi ve önemli olduğunu belirterek, Samsun için ciddi projeler üretip, halkın birbiri ile barışık ve  huzur içerisinde yaşayabileceği bir şehir oluşturacaklarını kaydetti.

Bu memleketi layık olduğu yere hep birlikte taşıyacaklarını belirten Günaydın, “ 30 Martta yapılacak olan seçimler yerel görünümlü bir genel seçim olacak ve bu seçimler ülkenin kaderini direk etkileyecek. Bu yerel seçimlerde eğer güç birliği yapmazsak, gönlümüzü ortaya koymazsak ve bu iktidarı uyarmazsak, sonraki seçimlerde  oluşacak olan yönetim, ülkenin kaderini yakından ilgilendiren bazı ciddi kararlar alıp, memleketsel sıkıntıların oluşabileceği son derece vahim bir süreç meydana getirebilir. Birlikte, Samsun için son derece ciddi projeler üretip, halkın birbiri ile barışık ve huzur içinde yaşayabileceği bir şehir oluşturmalıyız.  Bu nedenle, herkes üzerine düşeni çok iyi düşünerek yapmalı.  Bu meydanı boş bırakmak istemiyorsak, sonuna kadar gayret edeceğiz ve bu memleketi layık olduğu yere hep birlikte taşıyacağız. Ben eminim ki sizlerin teveccühü ile kesinlikle bu seçimlerin galibi bizler olacağız.  Dürüst, ilkeli, haramdan kaçan, Allah’tan korkan, kimsesizlerin kimsesi olan, bir yönetim oluşturacağız” dedi.

Ziyaretlere Günaydın’ın yanı sıra MHP İl Başkanı Şaban Kılıç , MHP Vezirköprü  Belediye Başkan Adayı Hasan Doğru, MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Hüseyin Keskin, İl ve ilçe teşkilat üyeleri de katıldı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.