real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Ocak 2014

Vedat Yavuz Ziyareti…

IMG_8074İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,yeni atanan İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’a “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü  Teftiş Kurul Başkanı görevinden Samsun İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Vedat Yavuz’u İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ve Samsun Büyükşehir Meclis üyesi Cemalettin Kola ile birlikte makamında ziyaret etti.Sohbet havasında geçen ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Demirtaş,İlkadım ilçemizde fazla olay yaşanmayan, halkın devletine saygı duyduğu, Polis-Vatandaş işbirliğinin en güzel yaşandığı yerlerden birisidir. Umarım aynı huzur ve güvenliğimizin devamı yönündeki çalışmalarınız devam edecektir. İlçemizdeki görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetine dile getiren İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz “Polis-Vatandaş işbirliğini sürdürerek, halkımızın huzur ve güvenliğini temin edeceğiz” dedi.

Ziyaretini Kaçakcılık ve Organize Suçlar Mücadele Şube Müdürlüğü ile devam ettiren Başkan Demirtaş,Şube Müdürü Ahmet Baysal’ı makam ziyareti ile son buldu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.