step mom and son porn videos

logo

reklam
27 Temmuz 2013

Vatandaş merak ediyor…

KÜÇÜKYerel seçim atmosferine girmeye hazırlanan siyaset arenasında Belediye Başkanlarının mal varlıkları merak ediliyor. Samsun kamuoyu şeffaf ve hesap verilebilen siyaset ilkesi gereği Belediye Başkanlarının mal varlıklarını açıklamasını bekliyor.

Yerel yönetimler bu güne kadar ‘Şaibeli’ servet edinmenin ve siyaseten yükselmenin en önemli aracı olarak görüldü. Hesap verilebilen, şeffaf siyaset anlayışına ters düşen bu görüş kamuoyunda özellikle Belediye Başkanlarına olan güveni sarsıyor. Yerel seçimlerin yaklaştığı ve aday adaylarının sahaya çıktığı şu günler de Samsun’daki Belediye Başkanlarının mal varlıkları merak ediliyor.

Samsun’da Büyükşehir Belediyesi ve diğer 3 büyük ilçenin Belediye Başkanının göreve gelmeden önceki mal varlığı ile şu anda ki mal varlıklarının ne olduğu bilinmez iken, Başkanların bu konuda şeffaf davranarak kamuoyuna açıklama yapmaları bekleniyor.

Özellikle seçim yarışı kızıştığı zaman yaşanması muhtemel yolsuzluk iddiaları ve bilgi kirliliğinin de önüne geçilebilmesi amacıyla Belediye Başkanlarının şimdiden kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirmeleri ve şaibelerin önüne geçmesi adına yapılacak bilgilendirme önem taşıyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Karayolları Bölge Müdürü, İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş Ziraat Odaları Birliği Genel Başkan Baş Danışmanlığı, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma İller Bankasından, Canik Belediye Başkanı Osman Genç de Milli Eğitim Müdürlüğünde eğitimci kadrosundan Belediye Başkanlığı makamına gelmişlerdi. 4 Belediye Başkanının da ortak noktası Bürokrasiden geliyor olmaları.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.