real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Kasım 2013

Vali Yardımcısından destek…

tülay k2AK Parti Canik belediye Başkan Aday adayı Tülay Kavraz Türkiye’nin uzun vadeli hedefleriniyakalayabilmesi için kadınlara büyük sorumluluğun düştüğünü söyledi.

KATILIM YÜKSEK OLDU

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile Avrupa Birliği Samsun’daki kadın işletmecilere destek olmakiçin ‘Danışmanlık Hizmetleri Pilot Programı’ başlattı. Samsun Anemon Otel’de Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile Avrupa Birliği’nin ortaklaşa yürüttüğü ‘Samsun-Kadın İşletmelerine Danışmanlık Hizmetleri Pilot Programı’na Samsun Vali Yardımcısı Haluk Şimşek, Samsun TSO Başkan yardımcısı Mustafa Kemal Şahin, AB Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Güray Vural, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Türkiye Direktörü Michael Davey, AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay kavraz ile çok sayıda kadın girişimci katıldı.

VALİ YARDIMCISINDAN DESTEK

Toplantı da söz alan Samsun Vali Yardımcısı Haluk Şimşek bayanların siyasette daha fazla olması gerektiğini belirterek, “Önümüzde yerel seçimler var. Siyasi partilerdeki kadınlar, erkeklerden daha fazla çalışıyorlar. Ama kendileri için oy istemiyorlar. Kadınları bu konuda bir pozisyonda göremiyoruz.Belediye meclisinde ve il genel meclisinde bayan yok. Mahallelerimizde ise 5 bayan muhtarımız var.Sayılar çok düşük. Bunların artması lazım.” dedi.

ÇOK FAYDALI GEÇTİ

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz düzenlenen toplantının son derece faydalıgeçtiğini belirterek, “Kadınlarımızın siyasette ve ticarette hak ettikleri yerde olabilmeleri için önemliçalışmalar yapıyoruz. Mücadeleci, girişimci, vizyon sahibi, örgütlü kadınlara ihtiyacımız olduğu kadarTürkiye’nin uzun vadeli ekonomik, siyasal ve toplumsal hedeflerinin yakalanmasında kadınlara da büyük pay düşmektedir. Bunun farkında olan kadın girişimcilerimizin hem siyaset hem ticarette daha fazla cesur davranmaları ve girişimciliğin ruhuna uygun olarak risk alabilmeleri gerekmektedir. Bu tür toplantılarla kadın girişimcilerimizin cesaretleri de artıyor” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.