step mom and son porn videos

logo

reklam
15 Mart 2014

VALİ MUTLU İLKADIM’I BEĞENDİ

nnSamsun Tanıtım Günleri’nde İlkadım Belediyesi standını gezen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İlkadım’ın tarihi ve kültürel yapısı itibariyle ilçeye olan hayranlığını dile getirdi.

İstanbul Eyüp Feshane’de 13-16 Mart tarihleri arasında düzenlenen Samsun Tanıtım Günlerine katılan İlkadım Belediyesi standına ziyaretçi akınına uğradı.

VALİ MUTLU İLKADIM’I BEĞENDİ

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu,  ziyaret ettiği İlkadım Belediyesi standında Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Oktay Çakır İlkadım İlçesi hakkında bilgiler aldı.

İlkadım İlçesi’nin adını nereden aldığını soran İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Samsun’un Cumhuriyet tarihindeki önemine dikkat çekti. Mutlu, Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı yerden ismini alan İlkadım İlçesi’nin tarihi bakımından önemli bir yer tutmasının hem İlkadım hem de Samsun için önemli olduğuna vurgu yaptı.

“KÖKLÜ BİR MAZİMİZ  VAR.”

Samsun ve İlkadım İlçesi hakkında Vali Mutlu’ya ilçenin tarihi ve kültürel yapısı hakkında bilgi veren Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Oktay Çakır, Samsun içinde metropol bir kent hüviyetine sahip İlkadım ilçesi tarihi ve kültürel yapılarının en güzel örneklerini bünyesinde barındırmaktadır. Eski Samsun evleri, müzeler, tarihi çarşılar, oteller ve camilerin bulunduğu tarihi ve kültürel yapılar İlkadım ilçemizdedir. Samsun denilince akla İlkadım akla gelmektedir.” dedi.

“İLKADIM KÜLTÜR VE SANAT’IN MERKEZİ”

Samsun’un kültürel ve sanatsal manada Ülke genelinde önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden İlkadım Belediyesi Kültür ve Oktay Çakır, Mazisi büyük Samsun’un tanınmış bir çok sanatçıyı Türkiye’ye kazandırdığını ifade etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.