real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Temmuz 2013

Vali Başkanı düşündürdü

Untitled-2Samsun Ticaret ve Sanayi Odasının yemeğine katılan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’un “Artık ihracatı düşünmeliyiz” sözü TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve yönetimine verdiği bir mesaj olarak algılandı.

İHRACAT MESAJI DOKUNDU

Samsun bölgenin ilk büyük şehir belediyesi , nüfusu en fazla olan ili , karayolu, demir yolu ,havayolu , deniz yolu gibi bütün ulaşım imkanlarına sahip tek şehri olmasına rağmen ihracatta Trabzon’un gerisinde kalması şehrin Mülki amiri olan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy”unda ana gündem konusu oldu. Önceki gün Samsun Ticaret ve Sanayi Odasının iftar yemeğine katılan Vali Hüseyin Aksoy ‘Samsun’daki bütün işletmeler artık ihracatı düşünmelidirler. Hedeflerini uluslar arası alanda rekabet edebilecek bir konuma taşıyacak durumda üretim ve çalışma modeline geçmelidirler. İç pazardan dünyaya açılmalıdırlar. Temennimiz ihracat konusunda ilimizi daha iyi bir noktaya taşımaktır.’ ifadelerini kullandı. Valinin bu ifadelerinden sonra TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nun suratının asıldığı gözlendi.

TSO NE YAPIYOR?

Samsun Valisinin bu açıklamalarından sonra Samsun TSO Başkanı ve yönetiminin Samsun’un ihracat rakamlarının artırılması için ne gibi çalışmalar yürüttüğü ise merak konusu oldu. Samsun’lu Firmaların uluslararası piyasada rekabet edebilecek üretim ve çalışma modeline geçebilmesi adına hangi projelerin hazırlandığı, yurt dışı pazar analizlerinin yapılıp yapılmadığı, şehrin öz kaynaklarının dış ticarete açılması adına neler yapıldığı soruları art arda sıralanıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.