real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Kasım 2013

Vakit Kaybetmeden…

imagesAK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Topal, İlkadım’da okulların yoğun olduğu bölgeden okulları kaldırıp bölgeyi vatandaşların hizmetine sunmak için yeşil alan, dinlenme yerleri, çocuk ve yetişkinler için park alanları olmak üzere yeniden düzenleyeceklerini belirterek, “Her başkan ve başkan adayı ‘İlkadım Eğitim Kampüsü’ vaadi vererek vatandaştan oy aldı ama bunu şimdiye kadar hiç kimse gerçekleştiremedi. İnşallah bunu biz gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

VAKİT KAYBETMEDEN

Topal, Belediye başkanlığının ilk işlerinden birisinin ‘Eğitim Kampüsü’nü hayata geçirmek olacağını kaydetti.

İlkadım Eğitim Kampüsünü hayata geçirmek için başta Milli Eğitim Bakanlığı olmak üzere ilgili bakanlıklarla ortak çalışma başlatacaklarını da sözlerine ekleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Topal, kurumlar arasındaki işbirliği ve koordinasyonu sağlayarak ‘Eğitim Kampüsü’nü hayata geçirmenin zor olmayacağını sözlerine ekledi.

ŞEHİR RAHATLAYACAK TRAFİK VE PARK PROBLEMİ KALMAYACAK

Ak Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Topal, İlkadım Eğitim Kampüsü hayata geçtiğinde şehrin rahat bir nefes alacağını insanların yeşil alan için şehir dışına çıkmak zorunda kalmayacağını ve trafik ve otopark probleminin de ortadan kalkacağını da vurgulayarak okulların kaldırıldığı bölgede yeraltı ve yerüstü olmak üzere otoparklar inşa edeceklerini belirtti.

Topal, İlkadım Eğitim Kampüsü’ bünyesinde okul ve öğrenci sayısı göz önünde bulundurularak büro ve laboratuvar şefi, sağlık personeli, teknisyen, memur, şoför, kaloriferci, aşçı, güvenlik görevlisi hizmetli ve diğer personellerin de görevlendirileceğini de belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.