real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Mayıs 2013

Uzman açıklamıştı…

Osmaniye civarında Amanoslar bölgesinde irtibatın kesildiği duyurulan F-16/C uçağının düşmesinin ardından Mayın ve Mühimmat Uzmanı Ahmet Zengin’in yaptığı açıklamalar Milli Yazılım konusunu tekrar gündeme getirdi.

NE AÇIKLAMIŞTI

Türk Silahlı Kuvvetleri Mayın ve Mühimmat Uzmanı Ahmet Zengin Ülke TV’de yayınlanan program da şok iddialar gündeme getirmiş
ve Jandarma Eski Genel Komutanı merhum Orgeneral Eşref Bitlis ve BBP Lideri Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun uçaklarının düşürüldüğünü söylemişti.

Zengin ‘ABD’de satılan her uçak ve helikoptere kanunen takılması zorunlu olan bir çip sayesinde gerekli yazılımı yükleyerek gerek gördüğü anda sattığı uçak ve helikopterleri düşürebilmektedir. Bu ABD’nin anayasasında olan bir husustur. Bu yazılımı çözen 3 Aselsan Mühendisi intihar ettikleri gerekçesiyle merhum olmuşlardır. Artık bir an önce bizim kendimize gelmemiz lazım’ şeklinde konuşmuştu..

TÜRKİYE’NİN KULLANDIĞI F-16 MODELLERİ
Türkiye’nin kullandığı F-16’lar Blok30, Blok40, Blok50 olup Block50’lerin 16 tanesi D ve 14 adedi ise C tipi olmak üzere toplam 30 adet F-16 Block 50 +(Block 50 M) uçağı TAI Tesislerinde montajları gerçekleştirilerek 1.72(ABD)$ Milyar Dolarlık bir bütçe ile üretilmiştir.

DÜŞEN UÇAK F16/C
F-16 uçakları Türk Hava Kuvvetleri envanterine girmiş, yüksek teknolojinin en son ürünlerindendir.Türk Hava Kuvvetleri’nde C ve D serisi kullanılmaktadır. C serisi tamamen av ve bombardıman görevleri için imal edilmiştir. D serisi ise hem savaş hem de eğitim amacıyla kullanılmaktadır. Block 30 ve 40 modelleri için modernizasyon çalışmaları başlatılmıştır. Bazı F-16 filoları “LANTIRN” hedefleme podlarıyla ile donatılmıştır. Yeni nesil F-16’lar ASELPOD (Gece Hedefleme ve Kızılötesi Işın) ile donatılmıştır.

İŞTE O AÇIKLAMA

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.