real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Ocak 2014

Türkü Dostlarıyla Buluşmayı Bekliyorlar..

5İLKADIM BELEDİYESİ THM KOROSU KONSER HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

İlkadım Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Perşembe günü vereceği konserin koro çalışmalarını tamamladı. Her konserlerinde farklı projeler ile izleyicilere unutulmaz türkü ziyafeti sunan Türk Halk Müziği korosu 23 Ocak Perşembe akşamı Atatürk Kültür Merkezin’de ülkemizin değişik yörelerinden hazırladığı türkülerle müzik severlerin karşısına çıkacak.

Gecede özel konser verecek olan Türk Halk Müziği’nin sevilen sanatçısı Hüseyin Turan seslendireceği eserler ile türkü severler unutulmaz bir gece yaşatacağı konserde zurna üstadı Halil Çok yüreklinin zurna resitalini dinleyicilerin beğenisine sunacak.

70 kişilik koro ekibi ile prova çalışmalarını sürdüren Şef Hızır Aydın,”Anadolu ezgilerinden harmanlanan türküler gerek sözler gerekse ezgileriyle her insanın kendinden bir parça bulabileceği türkülerimizin kendi kültürümüzün bir parçası olduğunu, bu kültürün gelecek nesillere aktarılması gerektiğini söyledi.

-TÜRKÜ SEVERLERİ BEKLİYORUZ

Şef Hızır Aydın”23 Ocak Perşembe Akşamı Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak olan türkü ziyafetine tüm türkü severleri bekliyoruz ” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.