real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Ocak 2014

TÜRKİYE’NİN ORTAK ACISI…

turkiye-nin-ortak-acisi-5566811_400Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor kafilesinin geçirdiği trafik kazasının 25. yılı nedeniyle yayınladığı mesajında, kırmızı-beyazlı ekibin ligin renkli takımlarından biri olduğunu, gerek Türk futboluna kazandırdığı yıldızlar, gerekse de taraftarıyla spor şehri olan Samsun’u en iyi şekilde temsil ettiğini belirtti.

Kılıç, Samsunspor deyince sportif başarının yanı sıra bir de 20 Ocak 1989 tarihine yaşanan acı olayın akla geldiğini hatırlatarak, şunları kaydetti:

“Bu tarihte Türkiye 1. Futbol Ligi müsabakası için Malatyaspor deplasmanına giden Samsunspor kafilesi, Havza ilçesi yakınlarında otobüsünün kaza yapması sonucu üç oyuncusu ile teknik direktörü ve şoförünü kaybetmişti. Bu elim kazada kafilenin birçok üyesi de ciddi şekilde yaralanmıştı. Türk futbolunun en acı kazalarından birinde hayatını kaybeden futbol şehitlerimizi bugün tekrar rahmet ve şükranla anıyor, kederli ailelerine de sabır diliyorum. Cenab-ı Allah’tan da bir daha böyle acılar yaşatmamasını temenni ediyorum. Samsunspor’un bu acısı sadece Samsunluların değil, tüm Türkiye’nin ortak acısıdır. Bizler o gün hayatını kaybedenleri hiç unutmayacağız.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.