real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Kasım 2013

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ziyareti..

DSCN0846AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Ahmet Diril, Tülay Kavraz’a seçim sürecinde başarılar diledi. Dernek faaliyetleri hakkkında da bilgi veren Diril, “Seçim sürecinde yaptığınız bu ziyaret bizlere verdiğiniz önemi açık bir şekilde ortaya koymuştur. Bu topraklar için gazi olanların tek korkusu unutulmaktır. Bizi unutmadığınız için derneğimiz adına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz ise gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kavraz projeleri hakkında bilgi vererek, “Canik’in ihtiyacı olan bir çok proje hazırladık. Çevre projelerine ağırlık vereceğiz. Bulunduğumuz yerin görüntüsü bizler için çok önemli. Bu anlamda hazırladığımız projeler ile Canik’i modern bir şehre çevireceğiz” dedi.

Sivil toplum kuruluşları ile de ortak çalışmalar yapacaklarını belirten Kavraz, “Yıllarca sivil toplum kuruluşları içinde yer almış birisi olarak yönetimde sivil toplum kuruluşlarının görüşlerinede yer vereceğiz. Sürekli istişare içinde olacağız. Yönetimi birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
projelerini çevre projelerini anlattı

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.