real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Mart 2014

Türk Yılmaz’ı bombaladı…

skucuk Ziyaretlerine ilçe ilçe, köy köy hız kesmeden devam eden, Samsun’un sürpriz ve bir o kadar da kendinden bahsettiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serhat TÜRK, Yusuf Ziya Yılmaz’a, Çarşamba’dan, kendi memleketinden yüklendi.

BORÇ BATAĞINDA 

Konuşmasında şunları kaydeden Serhat TÜRK: Gitmediğim, gezmediğim Büyükşehir yok, incelemeye almadığım Büyükşehir belediye başkanı ve meclisi kalmadı. Ben böyle bir israf, müsrif belediye görmedim. 350 Trilyonluk bütçeyi, yağma hasanın böreği gibi çarçur ediyorlar. Koruma masrafları 500 bin lira. Anlaşılan devletin verdiği bir koruma yetmiyor, koruma ordularıyla geziyor. Temsil ve ağırlama giderleri 5 Trilyon. Büyükşehir reklam ve tanıtım giderleri 3 Trilyon. Bu rakamlar, kendi denetim komisyonu raporlarından meydana çıkmıştır. Kitabına uydurulanları saymıorum.. Bu kadar bütçeleri olmalarına rağmen, 200 Trilyon lira 20 yılı yok eden borçlanmaları var. Yıllık 12 Trilyon dış borç, 10 Trilyon iç borç faizi ödüyorlar. Bu yağma hasanın böreği değil de nedir?Ey Yusuf Ziya Yılmaz,

KENDİNİ AÇIKLA

Çarşamba’nın göbeğinden sana sesleniyorum! Yollara heryere afişler,posterler asıyorsun, milletin cebinde çay içmeye parası yok.Sen bu bütçeyi nereden buluyorsun? Samsun’a en ufak bir yatırımın yok. Varsa yoksa beton yaptın. Aynı kalbin gibi.. Hem kalbinin nerede olduğunu unutmuşsun, Samsun’lu ile arana duvar örmüşsün. Bunu söyleyen senin bizzat akrabaların. Halkı sömüren, sömürgen bir belediye var Samsun’da.. Medya elinde, herşey elinde, yine de 15 bilboard’a aynı vesikalığını yapıştırıyorsun..Bu korktuğunun işaretidir, kaybetmekten korkuyorsun. Haklısın, kaybedeceksin. Bu arada Yusuf başkan, sen paralel yapıdan mısın? Normal yapıdan mı? Sosyal demokrat mı?Liberal mi? Bunca yıldır başkansın, hala anlayamamış Samsun’lu.. Giderayak açıkla da bilelim”dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.