real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Temmuz 2013

‘Türk Milletini bölüyorlar’ demişti.

VEDDD5 yıldır Samsun’da görev yapan ve 2013 Mülki İdare Kararnamesiyle Uşak Vali Yardımcılığına atanan Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç kişisel Facebook sayfasından duygu yüklü bir veda yazısı yayınladı.

Yüzlerce destek mesajı alan veda mesajında Samsun’lulara teşekkür eden Genç, ‘Uşak ilinde her zaman bir eviniz olduğunu unutmayın’ diye konuştu.

Geçtiğimiz Ocak ayında Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı’nın bir toplantısında yaptığı konuşma nedeniyle hakkında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a hakaretten soruşturma açılmıştı.

O Konuşma da Genç “…Bugün medyaya bir bakın. Gazeteleri açın. Yüzde 80 haberler, ‘PKK, Abdullah Öcalan, BDP eş başkanı böyle dedi. Reform iyi olacak, demokratik açılım iyi olacak’ şeklinde. Televizyonlara bakın. Yüzde 80’i Kürt, Kürdistan, Kürtçülük, demokratik eşitlik benzeri laflar. Türkiye’ye karşı muhteşem, muazzam bir operasyon yürütülüyor.
İnsanları önce adım adım alıştırıyorlar, kanıksatıyorlar adım adım gerçekleştiriyorlar. Şu an resmi dilin kabul edilmesi yolunda ilk adımı attılar. Mahkemelerde resmi dil hakkını verdiler. İkinci adım, üçüncü adım bütün adımlar sırasıyla gelecek. İnsanlar önce alıştırıyorlar, alıştırdıktan sonra istediklerini gerçekleştiriyorlar. Ve maalesef bunları da yaparken ‘Allah’ adını kullanarak ‘tek millet, tek devlet, tek bayrak’ lafını kullanarak yapıyorlar. Türk milletini bölüyorlar. Türk milleti Serv’in daha gerisinde şu anda. Türk milleti büyük bir işgale doğru gidiyor. Bu milletin büyüklüğü bu milletin sabrı taşmasın. Bu milletin ayranı kabarmasın, kimse de kabartmasın. Herkesin, bütün Türk vatandaşlarının, bütün Türk milliyetçilerinin farkında olması lazım. Artık maalesef ki sözün bittiği yere geldik. Sözün bittiği yerdir bugün Türkiye’de yaşananlar. Türk Milletinin Allah yardımcısı olsun diyorum. Ne mutlu Türk’üm diyene…” ifadelerini kullanmıştı

Genç, Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesi’nde Kaymakamlık yaptığı 1993-1995 yılları arasındaki anılarını 2008 yılında 160 sayfadan oluşan ‘Ateş Hattında Beytüşşebap Kaymakamı’nın PKK ile Mücadele Günlüğü’ adlı bir de kitap da çıkarmıştı.


MESUT TANER GENÇ’İN VEDA YAZISI

Çok değerli dostlarım,büyüklerim,kardeşlerim,Reyhanlı’lı hemşerilerim, aziz Samsunlular,yeni görev yerime tayin nedeniyle Türkiye’mizin her yerinden tebrik ,kutlama mesajları göndererek desteklerini esirgemeyen Yüce Türk Milletinin asil evlatları ,Türk Milliyetçileri;

Sizlere nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum,Samsunda bulunduğum süre içinde sıkıntılı anlarımda her zaman yanımda olduğunuz gibi bugün de yanımda olduğunuzu görmek ,hissetmek benim için büyük onur. Sizler gibi dostlara sahip olduğum için Allah’ıma hamd olsun.

Atamızın kurtuluş mücadelesini başlattığı özel bir kent olan Samsun’da siz değerli dostlarımı tanıma şerefine ermiş olmak ne kadar gurur verici ise sizlerden ,Samsun’umuzdan ayrılmak ta o kadar acı verici,ancak fiziksel olarak ayrı olsak da Memleket sevdası, vatan sevgisi yolundaki ruh ve kafa birlikteliğimizin devam edeceğinden en ufak bir şüphem yok.

Anlamlı sözlerinize ,yargılarınıza,takdirlerinize,iltifat ve övgülerinize kısaca sizlere ,asil Türk Milletine layık olmak için elimden gelen her çabayı göstereceğime emin olun.Varlığım her zaman Türk Milletinin varlığına armağan olsun.

Görev yaptığım süre zarfında herhangi birinin kalbini kırdım ise affola,ben eğer hakkım var ise tüm haklarımı herkese can-ı gönülden helal ediyorum,Sizler de helal edin.Hepinizi kucaklıyor, Uşak İlinde bir evinizin olduğunu hatırlatıyor selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

‘Türk Milletini bölüyorlar’ demişti.” için 1 yorum

  1. RECAİ dedi ki:

    SAYIN VALİM , O YÜREK SENDE OLDUKÇA SEN BİZİM GURURUMUZSUN YOLUN AÇIK OLSUN DELİKANLI VALİM….

.