real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Ocak 2014

TÜMSİAD ZİYARETİ…

DSC_0021MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, TÜMSİAD’ı ziyaret etti. Çamaş;”Sivil toplum örgütleri bu ülkenin göz bebeğidir” dedi
TÜMSİAD’I ZİYARET ETTİ
MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş kısa adı TÜMSİAD olan Tüm Sanayiciler ve İş Adamları Derneği Başkanı Muhammed Halit Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, başarı diledi. Derneğin çalışmalarıyla ilgili Başkan Yılmaz’dan bilgi alan Çamaş, sivil toplum örgütlerinin demokrasinin vazgeçilmez kurumları olduğunu söyledi.

TEMAS HALİNDE OLACAĞIZ
Atakum’da sivil toplum örgütleriyle sürekli yakın temas halinde çalışacaklarını söyleyen Çamaş, ”Atakum eğitim seviyesi yüksek ve bilinçli seçmenlerin olduğu bir ilçe. Burada belediye başkanlığı görevini ”Ben yaptım oldu” mantığıyla değil, tüm sivil toplum örgütlerinin katkısı ve desteğiyle yürüteceğiz” dedi.

HEDEFLERİNİ ANLATTI
TÜMSİAD’ın hedefleri anlatan Yılmaz, ” İş adamları derneği olarak yerel ve evrensel değerlere sahip, azim ve kararlılıkla bütün insanlığa hizmet eden, dürüst, dinamik ve çalışkan girişimci, gelişime açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan, Türkiye’yi marka haline getirecek işadamları kuşağı oluşturmak en büyük hedefimiz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.