real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ocak 2014

Tüm Yatırımlar İlkadımın Geleceği İçin..

IMG_2557Belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcılarının da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi ile Fatih Sultan Mehmet caddesi esnaflarını ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçemize yaptığımız tüm yatırımlar ilkadım’ın geleceği için “dedi.

Mecidiye Caddesi’ndeki bütün işyerlerini tek tek gezerek esnafların sorunlarını da dinleyen

Başkan Demirtaş, esnafa hayırlı işler dileyip, samimi sohbetler de bulundu. Yaptığımız bu ziyaretler bizim için çok önemli diyen Başkan Demirtaş, Hizmet yapmam için ilçe halkı bana oy verdi. Ama sadece benim hizmet etmem yetmez. İlçede yaşayan herkes bu ilçeye hizmet edecek. İlçe’nin kalkınması ilçeye verilen önemden geçer. Halkımızla yan yana gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz ve bu görüşmelerle vatandaşın ve esnafın ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Yapacağımız hizmetleri buna göre şekillendiriyoruz” dedi.

Başkan Demirtaş, 5 yıla yakın görev süresi içerisinde yaptıkları alt ve üst yapı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yaptığı gezilerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu ifade eden Başkan Demirtaş, sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını halka anlatmak, partili, partisiz ayrım yapmadan esnafları dolaşarak şehrin sorunlarını dinleyeceklerini ve projelerini halkla paylaşacaklarını, sadece seçim öncesi değil her gün çeşitli geziler gerçekleştirdiklerini ifade etti.İlkadım halkına daha modern ve yaşanabilir bir kent oluşturma adına yürütülen çalışmalarda çarşı esnafının memnuniyetinin çok önemli olduğunu belirten Demirtaş, tüm yatırımların geleceğin İlkadım’ını oluşturmak hedefi doğrultusunda yapıldığını ifade etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.