real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Nisan 2013

TSO Seçimleri öncesi itiraf…

ticaretSamsun İhracat Stratejisi ve Eylem Planı Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı, Samsun Yelken Kulüp’te gerçekleştirildi. Toplantı da konuşan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy Samsun’un 422 milyon dolarlık ihracatının yetersiz olduğunu belirtti.

‘Coğrafi avantaja sahip’

Samsun bugün itibariye baktığımızda 422 milyon dolarlık ihracatıyla arzu edilen noktada olmadığımızı bildiklerini söyleyen Samsun Valisi Hüseyin Aksoy “Bunu daha iyi bir noktaya taşımak adına gerçekleştirilen stratejik eylem planı da önümüzdeki dönemde bu alanda nasıl hareket edeceğimiz konusunda bizlere fikir verecektir, yol gösterecektir. Samsun coğrafi anlamda çok önemli bir potansiyele sahip. Çevre illerle kendimizi kıyasladığımızda Samsun’un bu lojistik avantajları burada faaliyette bulunan firmalarımızı için büyük bir fırsat. Liman, karayolu, havayolu ve demiryolu bağlantısı Samsun’un uluslararası ticaret için çok büyük bir avantaj. Önümüzdeki haftalarda Samsun kamuoyuyla ayrıntılı bir şekilde paylaşacağımız lojistik köy kurulması ile ilgili çalışmalarımızda da önemli bir mesafe aldık. Samsun’a bir aksilik olmadığı takdirde uluslararası bir lojistik merkez yapmak adına ortak bir çalışma yapacağız.
Ürettiğimiz ürünler uluslararası alanda rekabet edebilir düzeyde mi diye bütün firmalarımızı kendi kendini sorgulamalıdır. Bunu gerçekleştirebilecek deneyime sahibiz. Bunları bir araya getirme konusunda eksikliklerimiz var. Bunları önümüzdeki dönemde biraz daha farklı bakış açısıyla gerçekleştirmek için çalıştığımızda bu hedeflerin de üstüne çıkacak çalışmaları gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.