real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Temmuz 2013

Trabzon’dan Samsun’a geldi…

lunapark küçkTürkiye’nin en büyük Lunaparkı Samsun Çarşamba İlçesine kurulacak. Trabzon”da hizmete açılması planlanan lunaparkın Samsun Çarşamba ilçesine gelmesinde Çarşambalı işadamı Tarık Menteşoğlu”nun yatırımcılarla olan ikili ilişkileri ve ısrarının etkili olduğu öğrenildi.

Bölgenin en büyük Lunapark tesisini kuracak olan Çakmak Crayzy Park Yönetim Kurulu Başkanları Yüksel Çakmak ile Nuri Yenen, Karadeniz’in en büyük lunaparkını Çarşamba’da faaliyete geçiriyor. Çarşamba İlçesinde kurulan Çakmak Crayzy Park 20 gün içerisinde tüm eksikliklerini gidererek hizmete başlayacak.

Açık hava eğlence tesislerinin Samsun Çarşamba’ya kazandırılmasından dolayı mutlu olduklarını belirten Yüksel Çakmak şunları söyledi: “Samsun ve Karadeniz Bölgesi için Disleyland sayılabilecek bu Lunapark büyük bir avantaj. Lunaparkımız dünyadaki emsalleriyle yarışacak boyutta. Son yıllarda hızla büyüyen Çarşamba Adapark’a böyle büyük ve güzel bir lunaparkı kurmaktan dolayı çok mutluyuz. Burada kuracağımız devasa oyun aletlerinden bazıları bir çok büyük şehirde dahi yok. Biliyorsunuz Çarşamba Belediye Başkanımız Hüseyin Dündar Başbakanımızın elinden Türkiye 2.’liği ödülünü aldı. ‘AK Parti 4. yerel yönetimler Sempozyumu Proje Yarışması’na Yeşilırmak Kıyı Düzenlemesi ve Adapark projesi ile katılmış ve Çarşamba Belediyesi Türkiye 2.’ligini kazanmıştı. Bizim açık hava eğlence merkezimiz de ödül alan Adapark projesinin içinde bulunuyor” dedi.

Çakmak, “Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar tarafından yapılan ve Başbakan Erdoğan’dan da ödül alan Ada Park bölgesi, halkımızın ailecek hem piknik hemde spor yapabilecekleri güzel bir bölgedir. Böyle güzel bir bölgede lunapak yaparak Çarşamba İlçemize büyük bir zenginlik kattık. Açık hava eğlence merkerzimiz olan Çakmak Crayzy Park’ımıza sadece Çarşamba veya Samsun’dan değil Karadeniz Bölgesinden de vatandaşlarımızın gelmesini hedefliyoruz. Samsun’a hem iş hemde tatil için gelen yerli ve yabancı turist sadece Samsun merkezde kalmayacak Çarşamba İlçesinide ziyaret etmeden gitmeyecektir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.