real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Ocak 2014

TERME İLÇE ÖRGÜTÜYLE BİRARAYA GELDİ.

DSCN788021. Dönem Samsun Milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, bugün CHP Terme İlçe Örgütünün düzenlediği programa katıldı. Beraberinde CHP Terme İlçe Başkanı Cemal Akyazı ve CHP Terme Belediye Başkan Adayı Salih Bora Mutlu ile eskiden köy olan yeni yasayla birlikte mahalle olan Emiryusuf, Evci, Bafracalı, Karbucak, Söğütlü ve Meşeyazı mahallelerini gezerek Cumhuriyet Halk Partisi’nin 2014 yerel seçim politikalarını Termelilere anlattılar.

Yoğun ilginin gözlendiği gezilerde konuşma yapan Cengiz, ulaşım sorununa değinerek “Terme’nin çok eksikleri var. Çözülecek çok problemi var. Bütün mahalle ve köylerde yol, su ve kanalizasyon problemleri çözülecektir. Büyükşehir hizmet ve çözüm merkezleri açılacak, vatandaşlarımızın diğer kurum ve kuruluşlardaki problemlerinde danışmanlık hizmetleri verilecektir. Bütün muhtarlarımız için aynı mimaride hizmet binası yapılacaktır” dedi.

Kapatılan tüm belde belediyelerinin durumuna da değinen Cengiz “Terme’de çok belde belediyesi kapandı bu belediyelerin makine parklarına yerinden daha donatılmış araçlarla yaz-kış hizmet sağlanacaktır. Terme ilçemizde doğu ve batı yönlerinde  ilçe merkezindeki trafik sorunu çözülecektir. Çevre düzenlemesi kentin her semtine yayılacak, şehrin deniz seviyesinde ne yatırımlar var ise rakımı yüksek bölgelerde de aynı yatırımlar olacaktır. Ağaçlandırma ve kent parklar ile şehrin akciğerleri oluşturulacaktır” dedi

Proje değil, eleştiri üretiyorlar diyenlere de cevap veren Tarık Cengiz, “Bizim hakkımızda proje üretmiyor, eleştiri, muhalefet yapıyor diyorlarmış. İşte projelerimiz biz titizlikle çalışıyoruz. Her bölge ve ilçeye o ihtiyaca uygun çalışmalar yapıyoruz. Hayal tüccarlığı yapmadan proje olsun diye vatandaşın karşısına çıkmıyoruz” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.