step mom and son porn videos

logo

reklam
08 Ocak 2014

Temizlik İşleri 7/24 Görev Başında…

image25İlkadım ilçesinin temiz tutulması noktasında yoğun bir şekilde çalışan İlkadım  Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki yıkama çalışmalarını periyodik olarak devam ettiriyor.

İlçe genelinde vatandaşların sağlığı için çalışmalarını sürdüren ilkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, cadde ve sokak yıkama çalışmalarına hızla devam ediyor. İlçenin en işlek ve en uzun caddelerinde, geceleri yıkama faaliyetine başlayan temizlik işleri ekipleri, vatandaşların tertemiz bir İlkadım sabahına uyanması için var güçleriyle çalışıyor.

TEMİZ BİR İLKADIM İÇİN

Vatandaşların sağlığı ve rahatı için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyleyen İlkadım  Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Yusuf Muslu, Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı  4 yıkama aracı ve 8 kişilik bir ekip ile kentin belirli arterlerinde tazyikli suyla yıkama çalışmalarımızı rutin olarak devam ettiriyoruz.Vatandaşlarımıza ve çevre rahatsızlık vermemek adına trafik yoğunluğu olmadığı için geceleride bu çalışmalarımız devam ettiriyoruz “dedi.

Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan bu konuda takdir topladıklarının altını çizen Muslu, Bu konuda belediyemize her gün vatandaşlarımızdan, muhtarlarımızdan teşekkür mesajları geliyor. Halkımızdan da sokaklarımızda temizliğe dikkat etmelerini, çöp konteynerlerinin korunmasına özen göstermelerini istiyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.