real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Aralık 2013

Temiz siyaset özlemi

fuat-köktaş2ds-300x214“Başkanlar Mal varlıklarını açıklamalı” haberimize gelen okuyucu yorumları temiz siyaset özlemini de gösterir nitelikte.

Siyasi parti İl Başkanları ve özellikle AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’ın da mal varlığını açıklaması gerektiğini belirten Bir okuyucu Metin Burma’nın hareketinin diğerlerine örnek olması gerektiğini belirtti.

Samsun’da Belediye Başkanları mal varlığını açıklamalı çağrımıza ilk yanıt Atakum Belediye Başkanı Metin Burma”dan gelmişti. Burma’nın bu açıklamasından sonra gözler diğer belediye başkanlarına çevrilirken, sitemizin mail adresine yorum gönderen yüzlerce Samsun”lu milletvekillerinin ve siyasi parti il başkanlarının da mal varlıklarını açıklamalarını istediler.Ak Parti kurulmadan önce Kamyon Garajında 60 m2 bir yazıhanesi bulunan Fuat Köktaş’ın bu gün şirketler grubuna dönüşen firmaları ve mal varlığı merak ediliyor.

FUAT KÖKTAŞ AÇIKLAMALI?

SAYIN METİN BURMA YI DÜRÜSTLÜĞÜNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUZ. DİĞER BELEDİYE BAŞKANLARI DA AÇIKLAMALILAR. VATANDAŞ KENDİSİNİ YÖNETEN VE OY VERECEĞİ BAŞKANIN MAL VARLIĞINI DA BİLMELİ. BU ARADA AK PARTİ İL BAŞKANI FUAT KÖKTAŞ I NEDEN ARAŞTIRMIYORSUNUZ EY HABER SİTESİ YÖNETİCİLERİ. O NA DA SORUN. KÜÇÜK BİR NAKLİYAT ŞİRKETİNDEN DEV BİR LOJİSTİK FİRMASINA MADEN İŞLETMELERİNE HATTA LİMANIN ORTAKLIĞINA UZANAN ZENGİNLİK HAK LI ZENGİNLİK Mİ? AÇIKLASIN KENDİSİ. BAŞBAKANIMIZ BU ADAMLAR YÜZÜNDEN SIKINTI YAŞIYOR

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.