real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Ocak 2014

Temiz Bir İlkadım İçin Kararlı Olacağız…

IMG_6910İlkadım Belediyesi  Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin  koordineli olarak yürüteceği çalışma ile şehir merkezinde bulunan köprü ,üst geçitlere ve gelişi güzel sokak köşelerine zamansız çöp bırakan vatandaşlara cezai işlem uygulayacak

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü şehrin merkezinde gelişi güzel caddelere bırakılan çöpe karşı mücadele başlattı. Şehir içi çevre temizlik için Zabıta ekiplerinden de yardım alarak oluşturulan ekip gelişi güzel sokaklara çöp bırakılan yerleri dolaşarak zamansız çöp çıkaranları tespit edip gerekli müdahaleyi yapacak. Konu hakkında açıklama yapan İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Yusuf Muslu, Bu ekibin oluşturulmasındaki ana hedefimiz ise; Halkımızı yoğun olarak kullandığı işlek ve caddelerin bulunduğu 20 Mahallede, tüm cadde ve sokaklar ile ana arterlerdeki evsel, endüstriyel ve ambalaj atıklarının zamansız çıkarılmasını engellemektir. İlkadım  Belediyesi olarak zamansız çöpe karşı açtığımız savaşta kararlı olacağız. Bundan dolayı da zamansız çöp çıkaranlara karşı uygulanan cezai müeyyideleri de etkin şekilde takip edecek ve zamansız çöpe para cezası keseceğiz. Konuya ne denli ciddi baktığımızı içeren ve zamansız çöple alakalı uyarı metni bulunan el broşürlerimizi ilçemizdeki tüm ev ve iş yerlerine ulaştırtarak, vatandaşlarımızı bu konuda bilgilendireceğiz. Ayrıca bu uyarıcı metinlerin bulunduğu el broşürlerini belediye hizmet binalarındaki broşürlüklere de koyacağız.” dedi.

YER ÇÖP ATAN 154 TL PARA CEZASI ÖDEYECEK

Zamansız çöplerini çıkaranlara Zabıta talimatnamesine göre 2014 yılı tarifesine göre 154 TL para cezası kesileceğini söyleyen Yusuf Muslu, Vatandaşlarımız 50 metre ilerisinde bulunan yer altı konteyner sistemine çöpü atmak yerine tüm uyarılarımıza rağmen bunu bir alışkanlık haline getirerek gelişi güzel sokaklarımıza atıyorlar. Uygulamanın, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü işbirliği ile hayat bulacağını da söyleyen Muslu,“Temiz bir kent, temiz bir şehir ve güzel kokan bir ilçe için bu uygulamamızın vatandaşlarımızdan teveccüh bulacağını düşünüyorum. Vatandaşlarımızdan bu konuya büyük bir duyarlılık ve hassasiyetle yaklaşmasını rica ediyorum. Zamansız çöp çıkaranların; Alo 153 iletişim merkezimize ihbar edilmesi ve bu konuda bize vatandaşlarımızın destek vermesi bekliyorum.” diye konuştu.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.