real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
15 Kasım 2013

Temiz Bir Gelecek İçin Hayata Tutun…

tamgacı (3)Samsun İlkadımBelediye Başkan Aday Adayı Enver Sedat Tamgacı, İlkadımlarının gönlüne kısa sürede girmeyi başardım. Esnaf ziyaretlerini sürdüren Tamgacı, uzun uzun projelerinedn bahsetti. Vatandaşlar ise Tamgacı’ya büyük bir sevgi gösterdi.

SORUNLARI VE OLUMSUZLUKLARI HALKIMIZ İLE BİRLİKTE ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

Tamgacı, “İlkadım’a hak ettiği değeri kazandırmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Yaklaşık 1 buçuk aydır gece gündüz, ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Tüm esnafımızı kapı kapı geziyor, muhtarlarımız ile özel görüşmeler yapıyoruz. İlkadım İlçesi’nde yaŞanan tüm sorunları ve olumsuzlukları halkımız ile birlikte çözüme kavuşturacağımızı anlatıyoruz.” dedi.

TEMİZ BİR GELECEK İÇİN; HAYATA TUTUN

Tamgacı “Malesef ilçe sınırlarımız içerisinde yaşayan madde bağımlısı vatandaşlarımız bulunmakta, bu vatandaşların aileleriyle birlikte her türlü haklarının korunup tedavi edilmeleri, eğitimlerinin verilmesi, meslek kazandırıp istihdam edilmesi için çalışmalara başlayacağız” dedi.

AİLE DANIŞMANLIKLARI AÇACAĞIZ

Aile yapısı hakkında da projeleri olduðunu açıklayan Tamgacı, “Sorunsuz bir gelecek oluşturmak için ailelere önem veriyoruz, bu nedenle üniversiteler tarafından da destek verilen aile yaþam merkezlerinde aile danışmanlıklarını hayata geçireceğiz.”

YAŞAM MERKEZLERİ KURACAĞIZ

İlkadım’da insanların aileleri ile birlikte vakit geçirebileceði sosyal, kültürel, eðitime yönelik ve sportif faaliyetlerin sunulduğu alanların olmadığına dikkat çeken Tamgacı, “Anne ve babalar çocuklarını kreş, çocuk kulübü veya gençlik merkezi hizmetlerinden yararlanabileceği, engellilerin engelli lokalinde ve yaşlıların da yaşılılar lokalinde vakit geçirebilceği yaşam merkezleri kuracağız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.