step mom and son porn videos

logo

31 Temmuz 2013

Tekkeköy Köylük Olmaktan Çıkıyor…

tekkekoy-de-asfalt-calismasi-4891837_400Tekkeköy’de Asfalt Çalışması

Tekkeköy Belediyesi asfalt çalışmaları duaların ardından kesilen kurban ile başladı.

Tekkeköy Belediyesi yollar için gerekli hizmetlerin üçüncü ve son ayağını da tamamladı. Taş parke tesisi, konkasör tesisinin ardından yolların kendi imkanları ile asfalt yapmaya başladı.

Tekkeköy Belediyesi ilçenin çeşitli mahallesindeki yollara yaklaşık 35 ila 50 kilo metre arası asfalt dökecek. Asfalt için gerekli araçların gelmesi ile kazasız belasız hizmet sunabilmek için dualarla kurban kesildi. Duaların ve kurban kesiminin ardından asfalt çalışmalarını inceleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, “Üçüncü yol şantiyesi olarak asfalt çalışmalarımız başlamış bulunmaktayız. Taş parke tesisimiz ve (konkasör tesisi) taş kırma kum, çakıl, mucur tesisimizden sonra esas yol yapımının ana fonksiyonunu yerine getiren asfalt çalışmalarımıza kendi imkanlarımızla Bismillah demiş bulunuyoruz. Tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Biz yollardan korkuyorduk bundan sonra inşallah yollar bizden korkacak. Bu yıl yaklaşık 35 ila 50 kilo metre arasında asfalt çalışması yapacağız. Böylelikle Tekkeköy’ün yol sorununu büyük ölçüde çözmüş olacağız. Bir daha ki yıla belki biraz yol çalışmamız kalabilir. Önümüzdeki seneye de o kalan yolları tamamladıktan sonra yeni bağlanan 31 köyümüzün yollarına yoğunlaşarak en kısa sürede oralardaki yol sorununu da halletmiş olacağız” dedi.

Başkan Tekin sözlerine şöyle devam etti: “Belki on yıl hizmet gelmeyeceğini inandıkları yollara da asfalt dökerek o köylerimizi de rahatlatacağız. Bu hizmetlerimizin sonunda köylerimizdeki çalışmaların bitmesiyle Tekkeköy’ün tamamını köylükten çıkarıp ismi köy kalacak ama inşallah yaşantısı ve en azından yolları şehir olacak. Şimdiden tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız nice mutlulukları hep birlikte yaşamayı bugün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de tüm Tekkeköylülere nasip etsin, tekrar hayırlı uğurlu olsun.” – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.