real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Temmuz 2013

Tekin’e Büyük İlgi

koyluler-tekin-i-agirladi-4886999_400
Tekkeköy ilçesine bağlı Yaylageriş köylüleri iftarda Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin’i ağırladı.

Yaylageriş Köyü Merkez Camii önünde düzenlenen iftar yemeğine Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Şenel, civar köylerin muhtarları ve köy halkı katıldı. İftar yemeği öncesi köy camisinde Kur’an-ı Kerim ve mevlit okutuldu. Bayanların büyük ilgi gösterdiği iftar yemeğine tüm köy halkı çoluk çocuk eşlik etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, masaları tek tek gezerek vatandaşların halini hatırını sordu. Yemeğin ardından Tekin, muhtar ve vatandaşlar Yaylageriş İlköğretim Okulu’nun bahçesindeki istinat duvarı inşaatı ve çevre düzeni çalışmalarını yerinde inceleyerek ihtiyaçlarını tespit ettirdi. Tekin yapılan tespitlerin ardından okul bahçesinin ve çevresinin düzenlenmesi için gerekli malzemelerin temini için talimat verdi. Ardından köy kahvesinde toplanan halk, Tekin ile sohbet etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, “Böyle güzel ve mübarek bir gecede sizlerle birlikte iftar sofrasında bulunmaktan büyük mutluluk duydum. Her köy bizleri iftarda birlikte oruç açmaya davet ediyor. Yoğun programımız nedeniyle birçok davete katılamıyoruz. Katılamadığım davetlerdeki vatandaşlardan özür diliyorum. Sizler beni bir kardeş, bir ağabey gibi gördünüz. Bağrınıza bastınız. Bilindiği gibi yeni kanunlar ile köyler artık bir mahallemiz oldu. Sınırlarımız genişledi. Belediyemize ait konkasör, taş parke tesisi ve yenilenen araçlarımız, iş makinelerimiz ile bu coğrafya bize az bile gelecek. Geçen gün gelen yeni asfalt araçlarımız ile bazı bölgelerimizdeki yollarımıza asfalt yapmaya da başladık. Ramazan ayının birlik ve beraberlik ruhu içerisinde böyle bir organizasyonda beni ağırladığınız için teşekkür ediyorum. Mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.