real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Kasım 2013

Tek çare planlı hizmet…

8c676f9adecc9a8d1e63bf5780aaec7dAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, köy ziyaretleri kapsamında Atakum İlçesi Kurugökçe Köyü’nde köy halkına seslendi. Mart ayından itibaren Atakum İlçesi’nin yeniden Ak Parti hizmetleriyle buluşacağını söyleyen Taşçı, Son 4 yıldır merkezde de, köylerde proje üreten bir belediyecilik anlayışının olmadığını söyledi.

                                                                                                                                                                                 ATAKUM BELEDİYESİ KÖYLERDE YOK

Ak Parti hükümetinin bu güne kadar köylere çok büyük hizmetler götürdüğünün altını çizen İshak Taşçı, “ Köylerimizde merkezi hükümet, İl özel İdaresi ve Büyükşehir Belediyesi’nin dışında Atakum Belediyesi’nin götürdüğü bir hizmet gözükmemektedir. Atakum Belediyesi köylere hizmet anlamında maalesef yetersiz kalmıştır. Köyler için bırakın proje üretmeyi doğru bir halkla ilişkiler dahi oluşturamamıştır. ” şeklinde konuştu.

TEK ÇARE PLANLI HİZMET
Atakum’un sadece deniziyle değil köylerinde ki doğal güzelliğiyle de çok önemli bir yerleşim merkezi olduğunu ifade eden Taşçı, “ O yüzden diyoruz ki, Atakum bütünüyle kalkındığında “Hayalimizdeki şehir” olacaktır. Gelişim dengeli ve planlı olduğu zaman bir anlam ifade eder. Hedefimiz her alanda gelişen her alanda lider olan bir kent oluşturmaktır. Günümüz dünyasında köylerin, doğal yaşamın, organik ürünlerin önemi bu kadar net bir şekilde ortadayken, bir belediyenin köyleri görmezden gelmesi söz konusu bile olamaz” dedi.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.